0

Володимир ШАРАН: «Хотіли перемогти на рідному для мене стадіоні»

Головний тренер «Миная» – про матч з «Олександрією»

ФК «Минай». Володимир Шаран

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран прокоментував результат зустрічі з «Олександрією» (1:1).

«Двоякі емоції за результатом зустрічі. Хочу бачити такий «Минай» у кожному поєдинку. Тоді нас не будуть вважати аутсайдерами.

Хлопці непогано прогресували цей період. Фізичну складову підтягнули, було важко, спека, як і по всій країні. Але витримали цей темп і здорово виглядали у захисті. В роздягальні зараз всі засмучені, тому що «привезли» собі на рівному місці гол. Так було у матчі проти «Дніпра-1» на останніх хвилинах, ситуація повторилась і зараз. Відверто скажу – ми хотіли перемогти. Тим паче на рідному для мене стадіоні. І передумови для цього були.

Завжди багато працюємо над стандартами. Цього разу особливу увагу приділили. Закономірний результат сьогодні – нічия», – сказав Шаран.

(8)

Челсі вирвав нічию з 0:2 у поєдинку з Астон Віллою. Мудрик відіграв 90 хв
Футбол | 28 квітня 2024, 00:09 3

Лондонський клуб здійснив ефектний камбек

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 23

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів