12

Олег САЛЕНКО: «Мудрику потрібно міняти команду»

Екс-форвард «Динамо» Київ – про матч Італія – Україна

ФК Динамо Київ. Олег Саленко

Колишній форвард «Динамо» Київ Олег Саленко поділився враженнями від матчу відбору на Євро-2024 Італія – Україна (2:1):

«Перші 25 хвилин футболу взагалі не було, потім трохи трохи прокинулися. Добре, хоч забили випадковий гол. Другий тайм розставив усе на свої місця – ніякої атакувальної гри немає, усе в захисті. Явно, що команда на другу гру виявилася не готовою - добре, що італійці в останні хвилин 15-20 зупинилися і нікуди не бігли. Їх влаштовував результат. Це зрозуміло, адже свою справу вони зробили. Збірній України потрібно було йти вперед, намагатися забити, але запасу сил не було.

Усі лідери загубилися в матчі з Італією. Не вистачило свіжості, зіграності, досвіду, щоб потримати м'яч. Один чи два гравці не повинні вирішувати гру, але коли кілька провідних гравців команди губляться, то гра не йде. Наприклад, Мудрик і в «Челсі» не грає, і в збірній не може розкритися. Йому потрібно міняти команду, кудись іти.

Циганков в Іспанії показує зовсім інший футбол, а в цьому матчі теж був малопомітний. Ярмоленку теж не вистачає фізичних кондицій. Паси віддає, але це не той гравець, який раніше міг вибігти вперед. Андрій намагався кілька разів, але помітно, що сил не вистачає. Більше створювати моменти було нікому.

Зрозуміло, що в першому матчі набігалися, але це не виправдання, бо можна було б хоча тримати м'яч, катати його. Зрештою, м'яч контролювала Італія, а в наших не було сил його відбирати».