Хто отримав високі 8.4? Оприлюднено оцінки за матч Італії та України

Андрій Ярмоленко отримав оцінку 7.1, а Давіде Фраттезі став найкращим гравцем

10739
17

У вівторок, 12 вересня, збірна України у Мілані на стадіоні Сан-Сіро програла виїзний матч відбору до Євро-2024 проти Італії (1:2).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Італійці вже на 12-й хвилині вийшли вперед. Давіде Фраттезі забив швидкий гол у ворота України. А на 28-й хвилині він оформив дубль у ворота України.

Автор дубля Давіде Фраттезі отримав від WhoScored високу оцінку 8.4.

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко скоротив відставання на 41-й хвилині.

Саме Ярмоленко отримав найвищу оцінку в складі синьо-жовтих (7.1).

Оцінки WhoScored за матч Італія – Україна – 2:1

(66)

Красюк зізнався, що говорив рефері після нокдауну Ф'юрі від Усика
Бокс | 19 травня 2024, 16:25 2

Олександр став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над Тайсоном в Ер-Ріяді

Стали відомі 26 команд із 36, які зіграють у Лізі чемпіонів 2024/25
Футбол | 20 травня 2024, 08:01 0

Ще 3 путівки до головного єврокубкового турніру здобули Штурм Грац, Аталанта та Брест