ВІДЕО. Дебютний матч Кривенцова. Колос обіграв Зарю у спарингу

У переможців дубль оформив Денис Безбородько, гол забив Сергій М'якушко

1172
0
ФК Колос

9 вересня о 13:00 у контрольному матчі луганська «Зоря» програла команді «Колос» із рахунком 1:3.

Вперше діями луганської команди керував новий головний тренер Валерій Кривенцов.

У першій половині рахунок не був відкритим, а по перерві ковалівці мали беззаперечну перевагу і забили тричі у ворота луганської команди. Дублем відзначився Денис Безбородько, ще один мʼяч забив Сергій Мякушко.

Наприкінці поєдинку за луганську команду відзначився Іван Головкін з пенальті. Фінальний свисток арбітра зафіксував результат товариської зустрічі – 3:1 на користь команди з ковалівки.

Валерій Кривенцов: «Що стосується гри, то ми 4 дні провели працюючи в дворазовому режимі. Завершили цей мікроцикл контрольним поєдинком проти «Колосу». Подивився на гравців, так би мовити, у справі. Дав можливість зіграти всім по 45 хвилин, щоб побачити, як пройшов цей тижневий цикл.

Звичайно, кожна гра дає місце роздумам. Будемо рухатися далі. Дещо в тренувальному процесі змінилося, тому мені було важливо як футболісти сприйняли інформацію за цей короткий період часу. Рахунок зараз не дуже важливий. Мені сподобалося їх відношення, сподобалося те, що вони намагалися грати так, як ми хочемо. Ну а індивідуальні помилки на цьому рівні неприпустимі».

Товариський матч

Ковалівка, 9 вересня, 13:00

Колос Ковалівка – Зоря Луганськ – 3:1 (0:0)

Голи: Денис Безбородько, 63, 79, Сергій Мякушко, 67 (пен) – Іван Головкін, 83 (пен)

Відеоогляд гри

(1)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 23

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів