ВАН ГАЛ: «Все було сплановано. Мессі мав стати чемпіоном світу»

Нідерландський тренер висловився про переможця ЧС-2022

28286
13
Getty Images/Global Images Ukraine. Луї ван Гал

Нідерландський фахівець Луї ван Гал вважає, що перемога збірної Аргентини на ЧС-2022 була спланованою.

Аргентинці стали чемпіонами світу, здобувши перемогу над збірною Франції у фіналі (3:3, пен. 4:2). У чвертьфіналі аргентинська команда обіграла збірну Нідерландів під керівництвом Ван Гала (2:2, пен. 4:3).

«Насправді я не хочу багато говорити про це. Якщо подивитися на те, як забивала голи Аргентина і як забивали ми, і те, як деякі аргентинські гравці переходили грань і не були покарані, я думаю, що це було сплановано заздалегідь.

Я маю на увазі те, що говорю. Мессі мав стати чемпіоном світу? Так, я так думаю», – сказав Ван Гал.