В УЄФА оцінили матч України з Францією на Євро-2024 U-19

«Синьо-жовті» не змогли подолати півфінальний бар'єр, програвши 0:1

971
0

Пресслужба Європейського футбольного союзу дала оцінку півфіналу чемпіонату Європи 2024 U-19 між збірними Франції та України, у якому «синьо-жовті» зазнали поразки з рахунком 0:1 і припинили подальшу боротьбу на турнірі.

«Франція взяла курс на домінування зі стартового свистка, швидко пішовши вперед і одразу ж почавши тиснути на українську задню лінію. Однак, коли небезпечний штрафний удар Віктора Цуканова ледь не замкнув Тарас Михавко, гра відкрилася, і незабаром після удару Михавка прийшлося понервувати Джастіну Бенгі-Жоао.

Україна добре відпрацьовувала оборону, і її все важче було зламати. Під завісу тайму підопічні Дмитра Михайленка закріпилися на половині поля Франції, в результаті чого удар Олексія Гусєва здалеку прийшовся в перекладину.

На 61-й хвилині Валентин Атангана нарешті вийшов з глухого кута. Капітан [Франції], здавалося, завис у повітрі, перш ніж підключитися до подачі Сенні Маюлю з кутового і потужним ударом головою вивести Францію вперед.

На 74-й хвилині підопічні Бернара Діоме розмашистим ударом Елі Жуніора Крупі, що вийшов на заміну, могли ще раз зробити так, щоб м’яч затріпотів в сітці воріт, але 1:0 виявилося достатньо для Франції, щоб вийти у фінал з Іспанією», – йде мова у звіті УЄФА про матч Франція U-19 – Україна U-19.

Капітан Франції U-19 Валентин Атангана дав оцінку перемозі над Україною на Євро-2024.