Жирона з Циганковим та Довбиком вирвала перемогу в Лас-Пальмаса на 89-й

Гра завершилася з рахунком 1:0, єдиний гол забив Крістіан Португес

14504
24
ФК Жирона

3 вересня відбувся матч 4-го туру Ла Ліги між клубами «Жирона» та «Лас-Пальмас». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь «біло-червоних».

На 30-й хвилині зустрічі захисник гостей Алекс Суарес відправив м'яч у свої ворота, проте після перегляду VAR арбітр зафіксував офсайд перед забитим м'ячем.

Єдиний гол на 89-й хвилині забив Крістіан Португес.

У складі господарів у цьому матчі зіграли українські футболісти Віктор Циганков та Артем Довбик. Циганков вийшов у старті і був замінений на 75-й хвилині, а Довбик з'явився на полі на 62-й замість Крістіана Стуані.

Наразі «Жирона» розташовується на 2-й позиції у таблиці чемпіонату Іспанії. У команди 10 очок після 4 турів.

Бокс | 16 травня 2024, 23:46 4

Бій за титул абсолютного чемпіона світу відбудеться в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія)