02 вересня о 17:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В контратаці Грицук вивів Козака на ударну позицію і той справа з гострого кута порбив Федорівського!

02 вересня о 16:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Федоріський реагував і не відбив сильний удар Грицука в правий кут.

02 вересня о 16:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +5

Пенальті!

Після повтору арбітр побачив, що Мороз наступив Мустафаєву на ногу ззаду. Попередження стало для нього другим.

02 вересня о 16:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Шість хвилин додано.

02 вересня о 16:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
88’

Мустафаєв стрибає на спину супернику біля свого штрафного. Бойко забирає .

02 вересня о 16:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
87’

Момент!

Суперсейв Федорівського після дальнього удару Кушніренка.

02 вересня о 16:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Так от, здається, все в матчі ясно і буде 0:0.

02 вересня о 16:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Проведемо експеримент. Коли в своїх трансляціях я пишу, що в матчі все ясно і голів не буде, відразу ж хтось забиває.

02 вересня о 16:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Заміна в Полісся.

Грицук міняє Танковського.

02 вересня о 16:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Тарануха штовхає в спину Танковського і стає на ногу тому.

02 вересня о 16:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Заміна в Оболоні.

Вовкун змінив Нагієва.

02 вересня о 16:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Суханов відразу ж б'є здалеку, Бойко легко забирає.

02 вересня о 16:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
74’

Федорівський виходить і все ж перериває навіс, хоч і невдало.

02 вересня о 16:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Суханов замість Груші.

71’

Два підкати не зупинили Макуана, але атака Полісся врешті-решт закінчилася тільки заблокованим навісом Кравченка.

02 вересня о 16:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

МОМЕНТ!

Після кутового м'яч відскочив до Будківського і той з лінії воротарського влучив у Грушу, а Макуана на добиванні зарядив вище!

02 вересня о 16:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
69’

Копієвський подивився повтор і не призначив пенальті.

02 вересня о 16:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Є підозра, що Карась в цьому моменті грав рукою. ВАР дивиться.

66’

Простріл Кравченка виносять центрбеки Оболоні.

02 вересня о 16:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
64’

Заміни в Оболоні.

Прокопенко замість Османа, Косовський поміняв Черненка.

02 вересня о 16:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Мустафаєв замість невиразного сьогодні Аріелсона.

02 вересня о 16:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Небезпечно!

Танковський підхопив м'яч, увірвався в штрафний і пробив - два гравці Оболоні все ж заблокували.

02 вересня о 16:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Як і в першому таймі, стартові хвилини за Поліссям.

02 вересня о 16:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Кушніренка взяли в коробочку, потрібна медична допомога.

02 вересня о 16:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Серія заблокованих дальніх ударів закінчилася влучанням в голову Карасю і легким нокдауном останнього.

02 вересня о 16:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Момент!

Макуана зліва ввірвався в штрафний, прострілив, і хтось із захисників, зрізавши м'яч, пробив поруч з штангою своїх воріт!

02 вересня о 16:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміни в команд.

Кушніренко замість Крушинського, Козак поміняв Назаренка. В Оболоні Мединський вийшов замість Чернова.

02 вересня о 16:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

02 вересня о 15:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

02 вересня о 15:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +3

Момент!

Мороз підібрав м'яч перед штрафним і пробив над самою лівою дев'яткою.

02 вересня о 15:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +1

Три хвилини додано. Крушинський, перестрибуючи суперника, б'є того в голову, Слободян на газоні.

02 вересня о 15:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Федорівський далеко виходить, забирає м'яч і падає після стику з Макуана, обом треба допомогу.

02 вересня о 15:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Будківський виконує подачу зліва. А де ж центрфорвард? А, точно, виконував подачу.

02 вересня о 15:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Серія фолів триває з боку гравців Полісся, фолять чимраз ближче до свого штрафного.

02 вересня о 15:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Тепер Смоляков догрався - його обіграв центрі технічно Чернов і Артур вдарив суперника по ногах.

02 вересня о 15:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Мороз програв позиційну боротьбу Аріелсону і завалив того на газон.

02 вересня о 15:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Смоляков завалив Чернова, поки без попередження.

02 вересня о 15:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

Крушинський відпустив далеко м'яч і стрибнув на ногу супернику. Здалося б подивитися повтор рефері, але ні.

02 вересня о 15:29 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Макуана пробив вкрай невдало, а перед тим сфолив в атаці.

02 вересня о 15:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Дальній удар Черненка після скидки Таранухи летить набагато вище.

02 вересня о 15:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Груша віддавав наліво на забігання, партнер не зрозумів.

02 вересня о 15:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Будківський відверто вдарив по ногах Карася.

02 вересня о 15:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Заспокоїлася гра, нема нічого цікавого на полі.

02 вересня о 15:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Смоляков знову отримав пас у спину і не встиг.

02 вересня о 15:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Тепер Оболонь перехопила ініціативу після стартового натиску господарів.

02 вересня о 15:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Дальній удар Макуана вийшов ще легшим, ніж попередній.

02 вересня о 15:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
9’

Макуана отримав м'яч біля лінії штрафного Оболоні і пробив у руки Федорівському.

02 вересня о 15:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Небезпечно!

Тепер сам Крушинський бив в дотик метрів з 20 після скидки Назаренка - мимо лівої стійки!

02 вересня о 15:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Момент!

Крушинський після пасу Будківського зліва виконав перевід направо і Назаренко пробивав на техніку в ліву дев'ятку - трохи вище!

02 вересня о 15:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Кравченко переводить на Смолякова, той задалеко побіг вперед.

02 вересня о 15:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

02 вересня о 14:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

01 вересня о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В суботу, 2 вересня, відбудеться поєдинок 6 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть житомирське «Полісся» та київська «Оболонь». Гра прйде в Житомирі на полі Центрального міського стадіону, початок – о 15:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Полісся» проводить впевнений сезон, перебуваючи після трьох турів на третьому місці в турнірній таблиці. «Оболонь» знаходиться набагато нижче, але все одно випереджає, наприклад, «Дніпро-1». Звісно, фаворитом матчу є житомирська команда , але «пивовари» показали в матчах чемпіонату а надто з «Динамо», «Дніпром-1» та «Кривбасом», що легко в матчі з ними нікому не буде.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Полісся» - «Оболонь».