Кубок ліги Аргентини. Яскрава перемога Арсенала, Колон знову не пропускає

У Кубку ліги розпочався другий тур групового етапу

365
2
LFP. Колон

Двома матчами у Групі А розпочався другий тур Кубка Професійної ліги Аргентини, другого етапу сезону у прем'єрному дивізіоні.

У Саранді місцевий «Арсенал» здобув яскраву перемогу над «Аргентинос Хуніорс», яких тренує Габріель Міліто. Гості вже на першій хвилині відкрили рахунок – відзначився Габріель Авалос. Проте «Арсенал», аутсайдер та претендент на виліт за підсумками першого етапу сезону, за шість хвилин відігрався. Проте «Аргентинос» на перерву пішли лідерами – на 32-й хвилині ефектний гол забив Лучано Гонду.

У другому таймі господарі зрівняли з пенальті після того, як Лукас Вільяльба у своєму штрафному рукою зняв м'яч з голови Хоакіна Помбо, а вирішальний гол через шість хвилин забив центральний захисник Нестор Брейтенбрух. Незабаром «Аргентинос» залишилися у меншості після курйозного вилучення Алана Лескано та «Арсенал» довів гру до перемоги з рахунком 3:2.

У другій зустрічі «Колон» двічі забив «Хімнасії» у першому таймі, відзначилися Хорхе Бенітес та Томас Гальван, і без проблем звів гру до своєї другої поспіль сухої перемоги з рахунком 2:0.

Кубок Професійної Ліги Аргентини 2023

Груповий раунд, 2 тур, 26 серпня

Арсенал (Саранді) - Аргентинос Хуніорс (Буенос-Айрес) – 3:2 (1:2)

Голи: Брочеро, 7, Толоса, 71 (з пенальті), Брейтенбрух, 78 – Авалос, 1, Гонду, 32.

Вилучення: Лескано, 83.

Колон (Санта Фе) – Хімнасія (Ла-Плата) – 2:0 (2:0)

Голи: Бенітес, 14, Гальван, 27.