ЛНЗ: Пеньков – Савін (Норенков, 87), Муравський, Лопирьонок (Тарасенко, 86), Насонов – Хамелюк – Пасіч (С. Шестаков, 60), Олійник (Тищенко, 61), Бойко (Нич, 72), Наумець – Прядун.

«Металіст 1925»: Мозіль – Капінус, Курило, Безуглий, Жичиков – Вачіберадзе (Мартинюк, 77), Габелок, А. Ткачук (Ігор, 66) – Юсов (Дмитренко, 60), Сидоров, Русин (Ременюк, 77).

Запасні: Сидоренко, І. Потімков, Рудавський, Червак, Арі, Абдуллаєв, Кравченко, Чирук.

26 серпня о 16:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

26 серпня о 16:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

МОМЕНТ! Наумець на дальній не зміг заштовхати подачу з лівого флангу за лінію воріт повз Капінуса, після подачі з лівого флангу.

26 серпня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Подачу з лівого флангу Прядун виконав над воротами.

26 серпня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через п'ять хвилин.

26 серпня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

МОМЕНТ! Ігор гатив під поперечину з правого флангу штрафного, але Пеньков парирував.

26 серпня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Савіна поміняв Норенков.

26 серпня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Тарасенко вийшов замість травмованого Лопирьонка.

26 серпня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

МОМЕНТ! Савін отримав передачу до правого флангу штрафного, але потужно пробив над воротами.

26 серпня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Савін виконав подачу з лівого флангу, але захисники розібрались.

26 серпня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

У Лопирьонка почало зводити м'язи.

26 серпня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Вачіберадзе поміняв Мартинюк.

26 серпня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Ременюка випустили замість Русина.

26 серпня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Попереджений Нич за відмашку від Курила в центрі поля.

26 серпня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Нича випустили замість Бойка.

26 серпня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

МОМЕНТ! Кутовий із лівого флангу на дальній стійці завершився ударом головою від Безуглого, після чого м'яч пішов над воротами.

26 серпня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Дмитренко обійшов Савіна на лівому фланзі атаки, а той його збив.

26 серпня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Шестаков на лівому фланзі атаки отримав підкат у ноги від Жичикова.

26 серпня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Андрія Ткачука замінили на Ігора.

26 серпня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Курило не пропустив повз себе Прядуна на лівому фланзі штрафного.

26 серпня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Тищенко гратиме замість Олійника.

60’

Пасіча замінив Шестаков.

26 серпня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Олійника поміняли на Тищенка.

26 серпня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

МОМЕНТ! Мозіль забрав до рук спробу Бойка закрутити зі штрафного з лівого флангу в ближню дев'ятку.

26 серпня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

МОМЕНТ! Савін із правого флангу виконав подачу на голову Наумцю, а той перевів м'яч до рук Мозілю.

26 серпня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Вачіберадзе в центрі поля кинув поміж ніг Хамелюку, а той його збив.

26 серпня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Наумець із правого флангу виконав подачу точно до рук Мозіля у воротарський.

26 серпня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Грає на м'ячі в позиційних атаках ЛНЗ тим часом.

26 серпня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Гості намагаються побудувати позиційну атаку.

26 серпня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

26 серпня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Сидоров виштовхнув м'яч на лівий фланг штрафного на Юсова, який із гострого кута пробив низом під дальню стійку.

26 серпня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Офсайд у Пасіча на лівому фланзі штрафного під час позиційного наступу.

26 серпня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

ММОЕНТ! Олійник у зоні перед штрафним закрутив дальній постріл повз праву стійку.

26 серпня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Утримання м'яча від ЛНЗ на власній половині.

26 серпня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Жичикову довелось переводити над поперечиною подачу Наумця з правого флангу.

26 серпня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Бойко дальнім ударом із лівого флангу поцілив повз протилежну стійку.

26 серпня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Мозіль у воротарському перехопив подачу з лівого флангу штрафного від Бойка.

26 серпня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Олійник перед чужим штрафним отримав передачу з лівого флангу, після чого вгатив повз ліву стійку.

26 серпня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Вачіберазде з власної половини виконав передачу до правого флангу штрафного прямо до рук воротаря.

26 серпня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

За лицьову запустив Муравський переведення на правий фланг атаки.

26 серпня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Подачу кутового з лівого флангу на дальньому куті воротарського Лопирьонок завершив ударом головою.

26 серпня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Мозіль спрямував до ауту невдалу передачу із штрафного на правий фланг.

26 серпня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

ЛНЗ наразі більше спостерігаємо за володінням м'ячем.

26 серпня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Поганий пас Безуглого на правий фланг атаки на хід партнеру пішов за лицьову.

26 серпня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Подача з правого флангу спіймала Юсова в офсайді на дальній стійці.

26 серпня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

МОМЕНТ! Наумець завершив зміщення з правого флангу дальнім ударом до рук воротаря.

26 серпня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Пасіч із лівого флангу грав до штрафного, але там Прядун був у офсайді.

9’

Перехопили захисник простріл від Пасіча з лівого флангу до межі воротарського.

26 серпня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

МОМЕНТ! Безуглий вистрілив здалеку з центральної зони в ліву дев'ятку, але воротар витягнув на кутовий.

26 серпня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Намагається позиційно атакувати команда гостей.

26 серпня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Коліно Пасіча зачепило голову Вачібердазе, коли той на правому фланзі грав у підкаті.

26 серпня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Підстрелили м'ячем арбітра гравці ЛНЗ уже на першій хвилині.

26 серпня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

26 серпня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 серпня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 26-го серпня, відбудеться поєдинок 5-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться черкаський ЛНЗ і харківський «Металіст 1925». Матч відбудеться в Черкасах, на полі стадіону «Центральний», початок о 15:00.

Новачки УПЛ із Черкас посеред тижня стали сенсаційним ньюзмейкером, відправивши у відставку головного тренера Олександра Ковпака за підсумком поразки від сумської «Вікторії» в 1/16 фіналу Кубка України. Таким чином можемо констатувати, що початковий проєкт ЛНЗ не злетів, команда програла три з чотирьох матчів на старті чемпіонату, і тепер братиметься до справи в матчі проти колективу на чолі з Едмаром. «Металіст 1925» поступився у двох стартових зустрічах «Шахтарю» та «Олександрії», але потім виграв у «Минаю» (1:0), а потім ще й переграв «Гірник-Спорт» у Кубку, тому можна стверджувати, що команда відштовхнулась від дна.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу ЛНЗ – «Металіст 1925».