Фредді ПЛЮМАН: «Я щасливий, що вдалося віддати асист у дебютній грі»

Вінгер «Руха» прокоментував минулий матч против «Колоса»

755
0

Дебютант «Руха» та автор асисту Фредді Плюман поділився емоціями після гри 4-го туру з «Колосом», яка завершилась з рахунком 1:1.

«Радий зіграти свою першу офіційну гру за «Рух». Я думаю, ми добре провели цей матч. Команда не засмучена, але хотілось кращого результату. Пропустили гол у першому таймі. У перерві тренер сказав, що гра ще не завершена і нам потрібно старатися, щоб переламати хід матчу. Ми увімкнулись і на початку другого тайму швидко зрівняли рахунок.

Я щасливий, що вдалось віддати асист у дебютній грі. Хоча у нас багато гравців можуть якісно виконати кутовий чи подати зі штрафного. Цього разу я почував себе добре і взяв відповідальність на себе. Можливо, наступного разу на стандартах будуть інші партнери. Головне – успіх команди, і ми зробимо все для цього необхідне. Але інколи футбол такий, що ти виглядаєш краще, але в результаті – нічия. Нам потрібно продовжувати працювати як на полі, так і на тренуваннях» - сказав Плюман.

ВІДЕО. Передача Фредді Плюмана у матчі «Руха» против «Колоса»