Запасні: Горох, Пахолюк, Гончаренко, Кукош, Криворучко, Гусол.

19 серпня о 20:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 серпня о 20:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Руніч налетів на Фесюна, який зіграв на виході та вибив м'яч кулаком

19 серпня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано чотири хвилини.

19 серпня о 20:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Таллес зльоту пробив по воротах - м'яч влучив у суперника та полетів за меі кола.

19 серпня о 20:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Подвійна заміна у складі Колоса. Замість Богданова вийшов Велетень, замість Оріховського - Мілько.

88’

Фесюн помилився на виході після подачі з кутового. Слюик не зміг пробитив по воротах.

19 серпня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Руніч пробив з меж штрафного майданчика. М'яч влучив в обличчі Бурді. Захисник в нокдауні.

19 серпня о 20:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Богданов притримав Сапугу за футболку в центрі поля. Сапуга відмахнувся. Обидва отримали жовті картки.

19 серпня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ВИЛУЧЕННЯ!

Золотов у підкаті збив Климчука, який міг втекти у нього до воріт. Епізод на правому фланзі. У центрі поля був партнер Климчука, з яким вони могли вдвох вийти на одного голкіпера.

19 серпня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Оріховський після навісу з кутового пробив по воротах головою - Ледвій забрав м'яч до рук.

82’

Ільїн на фланзі обіграв Слюсара, але того підстрахував Роман.

19 серпня о 20:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Небезпечно!

Климчук вийшов сам на сам з голкіпером під кутом до воріт, пробив, але у ворота не влучив.

80’

СЕЙВ!

Руніч заробив кутовий. Після навісу Слюсар пробив з близько відстані - Фесюн витягнув м'яч з кута воріт!

19 серпня о 20:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Руніч вийшов на поле замість Соломона.

19 серпня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Ільїн з правого флангу увійшов у штрафний майданчик та прострілив вздовж воріт, захисник Руха вибив м'яч на кутовий.

77’

Колос провів тривалу атаку, але вивести когось на ударну позицію не вдалося.

19 серпня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Заміна у складі Руха. Замість Едсона на поле вийшов Слюсар.

74’

Сейв!

Ледвій витягнув м'яч з дальнього кута після удару Ільїна.

19 серпня о 20:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Ільїн вийшов на ударну позиції в штрафному майданчику, арбітр зафіксував офсайд.

19 серпня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Цуріков пробив з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів набагато вище воріт.

19 серпня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Оріховський зробив сильний навіс у штрафний майданчик, Бурда намагався пробити по воротах, але не вийшло.

19 серпня о 20:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Едсон грубо зіграв проти Салабая.

19 серпня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Заміни у складі Колоса. Заміст Безбородька вийшов Салабай, замість Демченка - Ільїн.

19 серпня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Климчук сам пробив зі штрафного удару. М'яч полетів вище воріт.

Климчуку надавали медичну допомогу.

19 серпня о 20:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Климчук з правого флангу прискорився в бік центру, Бурда збив його. Небезпечний штрафний.

19 серпня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Квасниця замінив Плюмана у складі Руха.

19 серпня о 20:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Сапуга тікав у суперника в контратаці, Бондаренко збив його у підкаті.

19 серпня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Колос вперше пропустив гол в поточному чемпіонаті України.

19 серпня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

ГООООООООООЛ!

Слюбик зрівняв рахунок! Захисник виграв верхову боротьбу на лінії воротарського майданчика у Бондаренка та влучно пробив у дальній кут!

19 серпня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Сейв!

Соломон зі штрафного закрутив м'яч у дальній кут, Фесюн перевів його на кутовий!

19 серпня о 20:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Климчук поблизу штрафного майданчика випередив суперника, і той його збив. Штрафний удар у кількох метрах від карного майданчика.

19 серпня о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ!

Климчук прийняв м'яч поблизу штрафного майданчика, трохи наблизився до воріт та потужно пробив - м'яч пролетів над поперечиною!

19 серпня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Колос намагається навісами та прострілами з флангів створити небезпечний момент. Захисники Колоса впевнено переривають ці передачі

19 серпня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Сич прострілив, захисник Колоса вибив м'яч зі штрафного майданчика.

19 серпня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Бондаренко збив Плюмана в центрі поля.

19 серпня о 20:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Заміни у перерві. У Колоса замість Мякушка вийшов на поле Болбат.

У складі Руха Таллес замінив Притулу.

19 серпня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

19 серпня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину.

19 серпня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Після навісу з флангу Плюман був на ударній позиції, але не зміг обробити м'яч.

19 серпня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Продовжить матч півзахисник Колоса

19 серпня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Богданов на газоні. Тримається за ногу.

19 серпня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

ГОООООООООЛ!

Цуріков влучно пробив голою після кросу з правого флангу. Сич втратив Цурікова, який завдав удару з кута воротарського майданчика.

19 серпня о 19:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Небезпечно!

Мякушко пробив здалеку, м'яч під час польоту змінив траєкторію, Ледвій відбив його перед собою. Гравець Колоса намагався зіграти на добиванні, але не зміг завдати удару. Арбітри зафіксували положення поза грою. Однак на повторі помітно, що офсайду не було.

19 серпня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Безбородько відпасував на Мякушка, він увійшов у штрафний майданчик та намагався прострілити, але захисник заблокував.

19 серпня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Климчук пробив здалеку - Фесюн у падінні забрав м'яч до рук.

Близько десяти хвилин команди грають без небезпечних моментів. Гра триває переважно у центрі поля.

19 серпня о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Половину першого тайму відіграли команди. Невеликою перевагою володіє Рух.

19 серпня о 19:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Плюман навісив зі штрафного з правого флангу, Едсон пробив головою, м'яч полетів повз ворота.

19 серпня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Бурда заблокував рух Плюмана у напрямку штрафного майданчика Колоса.

19 серпня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

МОМЕНТ!

Після навісу з кутового Едсон пробив у дальній кут - Фесюн відбив.

19 серпня о 19:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Рух провів контратаку. Сич отримав м'яч на правому куті штрафного майданчика і завдав удару. Фесюн спокійно впіймав м'яч.

19 серпня о 19:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Плюман потужно пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів повз ворота.

19 серпня о 19:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Плюман прострілив у штрафний майданчик, Бурда вибив м'яч на кутовий.

19 серпня о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Небезпечно!

Рух провів контратаку. Після кросу з лівого флангу не зміг пробити по воротах Плюман, який був майже на лінії воротарського майданчика.

19 серпня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Небезпечно!

Ледвій відбив удар Безбородька з меж штрафного майданчика!

19 серпня о 19:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Небезпечно!

Мякушко зробив навісну передачу на дальню штангу, Демченко у падінні завдав удару, але у ворота не влучив.

19 серпня о 19:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Знову порушення правил. Цього разу на газоні опинився Золотов.

19 серпня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Едсон продовжить матч.

1’

Безбородько виставив лікоть у боротьбі з Едсоном. Гравець Руху лежить на газоні.

18 серпня о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 19 серпня, в матчі четвертого туру Української Прем'єр-ліги зустрінуться львівський «Рух» і ковалівський «Колос». Поєдинок відбудеться на «Арені Львів». Початок призначено на 19:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Рух» за підсумками перших трьох турів розташувався на 1-му місці турнірної таблиці, «Колос» - на другому, випереджаючи за додатковими показниками донецький «Шахтар».

Львівська команда на старті чемпіонату виграла три матчі із трьох. Підопічні Віталія Пономаренка обіграли «Зорю» (2:1), «Ворсклу» (4:1) та «Полісся» (1:0).

«Колос» не зміг виграти лише у першому турі – нульова нічия з «Оболонню». Потім команда Ярослава Вишняка з однаковим рахунком 2:0 перемогла «Чорноморець» і «Верес». У трьох поєдинках команда не пропустила жодного голу.

«Рух» і «Колос» провели один з одним 9 матчів. Більше перемог на рахунку «Колоса» - 5, «Рух» виграв тричі, ще один матч завершився внічию. Минулого чемпіонату обидва поєдинки виграв «Колос» – 2:0 та 1:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Рух» – «Колос».