| Оновлено 17 серпня 2023, 11:37
1157
0

Пеп ГВАРДІОЛА: «Ми контролювали гру»

Тренер «Манчестер Сіті» поділився своїми враженнями від перемоги в Суперкубку УЄФА

1157
0
Сайт Манчестер Сіті

Головний тренер англійського «Ман Сіті» Пеп Гвардіола оцінив перемогу своєї команди над іспанською «Севільєю» (1:1, пен. 5:4) в Суперкубку УЄФА.

«Нам потрібні були пенальті, щоб перемогти переможця Ліги Європи в Афінах після того, як Коул Палмер ударом головою відповів на результативний удар Юсефа Ен-Несірі в першому таймі.

Незважаючи на відставання протягом 38 хвилин ігрового часу, «Сіті» домінував у статистиці всю гру. Ми насолоджувалися м’ячем 74% часу і в підсумку завдали 23 ударів по воротах «Севільї»

Я пам'ятаю багато фіналів, де воротар був ключовим гравцем. Звичайно, фініш Ен-Несірі не був ідеальним, але Едерсон врятував нас (на початку другого тайму - ред.).

Крім того, гра була під контролем у першому таймі, крім одного моменту, який вони забили. За винятком перших 10 хвилин другого тайму, ми все контролювали і робили все більше і більше передач. Ми контролювали гру і в кінці забили.

В останні хвилини у нас було відчуття, що командою, яка може забити, будемо ми», – сказав Гвардіола.

(9)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву