Долю трофея вирішила серія пенальті

14327
2
Getty Images/Global Images Ukraine

Ввечері 16 серпня пройшов матч за Суперкубок УЄФА, в якому зустрічалися «Манчестер Сіті» та «Севілья». Команди грали у Піреї (Греція) на стадіоні «Георгіос Караїскакіс».

Незабаром після стартового свистка підопічні Хосепа Гвардіоли заволоділи територіальною перевагою, намагаючись знайти вільні зони біля штрафного майданчика суперників. Великою перевагою номінальні господарі поля не володіли, але періодично створювали гольові моменти. Небезпечно пробивали Аке та Гриліш: в обох епізодах свою команду рятував Бону.

«Севілья» очікувано побудувала гру на контратаках і одна з них стала результативною в середині першого тайму. Акунья з лівого флангу навісив на голову Ен-Несірі, який пробив без шансів для Едерсона.

Манчестерці продовжили повільно переміщувати м'яч по периметру поля, але грамотно вибудувана оборона «нервіонців» справлялася з дещо млявими спробами суперників створити гостроту. Підняли темп футболісти «Сіті» лише у компенсований до першого тайму час. Саме тоді кілька проникаючих передач у штрафний майданчик «Севільї» цілком могли стати результативними.

Початок другої половини зустрічі міг завершитися неприємностями для «Ман Сіті». Всупереч очікуванням, саме «Севілья» почала грати активно після перерви. Стрімкі контратаки заставали зненацька манчестерців, і один із таких випадів ледь влучним ударом не завершив Ен-Несірі: Едерсон врятував свою команду. Той-таки Ен-Несірі двічі міг замикати передачі з флангів, але не зробив цього.

А в середині другої половини зустрічі рахунок став рівним: закидання Родрі влучним ударом головою замкнув Палмер. «Севілья» одразу організувала свою відповідь, але той-таки Ен-Несірі в черговий раз не переграв Едерсона.

Надалі сили почали залишати «нервіонців», і манчестерці притиснули суперників до штрафного майданчика. Напруга біля воріт «Севільї» була божевільною, Бону кілька разів продемонстрував свою реакцію. Підопічні Гвардіоли прагнули не доводити справу до серії пенальті (за регламентом овертайм не було передбачено), але севільці змогли вистояти.

«Манчестер Сіті» на початку сезону вже пробивав серію пенальті, програвши Суперкубок Англії «Арсеналу». Цього разу все вирішив останній удар, після якого Гудель відправив м'яч у поперечину. «Ман Сіті» вперше у своїй історії став володарем Суперкубка УЄФА.