Валерій ІВАЩЕНКО: «Хлопці не виконали установку в першому таймі»

Головний тренер «Оболоні» підсумував матч з «Чорноморцем»

861
0
ФК Оболонь. Валерій Іващенко

Наставник київської «Оболоні» Валерій Іващенко дав коментар після поразки своєї команди одеському «Чорноморцю» в 3 турі УПЛ (0:1).

«Пропускати на початку гри важко, але ми хлопців попереджали, що в Прем'єр-лізі треба грати до кінця. Але те, що ми планували в першому таймі, не зіграло, ту установку, яку давав тренерський штаб, футболісти не виконали. Будемо розбиратися, чому.

Хочу подякувати за другий тайм, створили декілька моментів. Футбол не прощає таких помилок, треба забивати. Хоча й в першому таймі був момент, але реалізація потрібна. Але те, що планували в першому таймі – хлопці не виконали установку. В другому – так, хлопці додали активнсті, створили моменти, заробили і червоні картки супернику, але треба забивати.

Травмований Прокопенко? Він отримав розсічення. Це футбол, тому треба терпляче переносити травми. Він боєць, думаю, все буде гаразд», – сказав Іващенко.