Чуквуемека, 3, Енцо, 32, Джексон, 86, Галлагер, 89 – Жота, 32, Александер-Арнольд, 68, Конате, 85, Мак Аллістер, 89

«Челсі»: Санчес – Колвілл, Сілва, Дісасі – Чілвелл (Угочукву, 90), Чуквуемека (Маатсен, 81), Енцо, Галлагер, Джеймс (Гюсто, 76) – Джексон, Стерлінг (Мудрик, 81).

Запасні: Бергстрьом, Кукурелья, Андрей, Мадуеке, Бертсоу.

«Ліверпуль»: Аліссон – Е. Робертсон, ван Дейк, Конате, Александер-Арнольд – Гакпо (Джонс, 66), Мак Аллістер, Собослаї – Діас (Доак, 77), Жота (Нуньєс, 66), Салах (Елліотт, 77).

Запасні: Келлегер, Гомес, Цимікас, Матіп, Макконнелл.

Арбітр: Ентоні Тейлор (Вайсеншейв, Англія).

Стадіон: «Стемфорд Бридж» (Лондон, Англія).

13 серпня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

13 серпня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

МОМЕНТ! Мудрик обійшов Аліссона ліворуч у штрафному, після чого котив на порожні для Маатсена, але тому не дали пробити.

13 серпня о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ! Нуньєс запустив дальній постріл із лівого флангу повз дальню стйіку.

13 серпня о 20:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме п'ять хвилин.

13 серпня о 20:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Замість Чілвелла вийшов Угочукву.

89’

Мак Аллістер хотів картку супернику, а отримав ще й сам.

13 серпня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Мак Аллістер перелетів через ноги Галлагера в центральному колі.

13 серпня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Нуньєс у центрі штрафного не зачепився за відскок від Мак Аллістера, який перехопив пас Санчеса з власного штрафного.

13 серпня о 20:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

А ось привід для картки Джексону нам не показали.

13 серпня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Конате піднявся на чужу половину за фолом проти Джексона.

13 серпня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Не вдалось Мудрику завести м'яч до штрафного з правого флангу.

13 серпня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

МУДРИК вийшов замість Стерлінга.

13 серпня о 20:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Чуквуемека поміняли на Маатсена.

81’

Сілва чистим підкатом зупинив просування Нуньєса лівим флангом.

13 серпня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Мудрика готують до появи на полі!

13 серпня о 20:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Доак дограватиме замість Діаса.

77’

Салаха замінили на Елліотта.

13 серпня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Гюсто вийшов замість травмованого Джеймса.

13 серпня о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Офсайд у Джексона під час закидання на правий фланг штрафного.

13 серпня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

МОМЕНТ! Стерлінг запустив передачу лівим флангом атаки на Джексона, який затягнув м'яч до штрафного, де з гострого кута пробив у Аліссона.

13 серпня о 20:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Спроба Ліверпуля позиційно атакувати на чужій половині.

13 серпня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Аліссон на ближній прочитав подачу з лівого флангу від Чілвелла.

13 серпня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Трент задовго намагався вкинути аут.

13 серпня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Жоту поміняли на Нуньєса.

13 серпня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Джонс вийшов замість Гакпо.

13 серпня о 19:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Простріл Чілвелла з лівого флангу на кутовий перевів захисник.

13 серпня о 19:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Вище воріт завдав прямий удар зі штрафного від гострим кутом Джеймс.

13 серпня о 19:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Мак Аллістер дав по ногах Чілвеллу, який втікав від нього через лівий фланг до штрафного.

13 серпня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Челсі в позиційних атаках усе частіше з'являється біля чужого штрафного.

13 серпня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Спроба подати з правого флангу від Енцо була заблокована.

13 серпня о 19:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Передачу з правого флангу Енцо перевів на протилежний бік штрафного, де Чілвелл потужно пробив точно у воротаря.

13 серпня о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ! Діас головою підрізав у руку Джексону позаду себе подачу кутового з лівого флангу на ближню стійку від Собослаї, після чого м'яч відскочив поруч зі стійкою.

13 серпня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Санчес забрав до рук високу подачу Робертсона з лівого флангу.

13 серпня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

МОМЕНТ! Закручений постріл від ван Дейка з лівого кута штрафного пролетів над поперечиною!

13 серпня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Джексон пресингував ван Дейка в чужому штрафному, але потягнув м'яз.

13 серпня о 19:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

13 серпня о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13 серпня о 19:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

13 серпня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +6

Колвілл абияк зачепився на дальній стійці за скидання головою від Дісасі далі подачі штрафного з правого флагу.

13 серпня о 19:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

Жота отримав пошкодження в боротьбі проти Колвілла.

13 серпня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Запустили переведення на лівий фланг штрафного для Чілвелла, але той не зачепився.

13 серпня о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, шість хвилин.

13 серпня о 19:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

МОМЕНТ! Джеймс із правого флангу прострілював на ближню стійку для Джексона, який у дотик пробив над воротами.

13 серпня о 19:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТ! Санчес під лівою стійкою власних воріт спіймав до рук удар Салаха з центрального кола перед штрафним.

13 серпня о 19:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

ГОЛ СКАСОВАНО! Знову офсайд.

38’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Енцо зіграв на Чілвелла за спини захисника до центру штрафного, а той відіграв Аліссона!

13 серпня о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

ГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Двічі подавав Челсі з правого флангу до штрафного й у підсумку м'яч опинився на голові в Чілвелла, який скинув його на Дісасі на межу воротарського.

13 серпня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Стерлінг просувався правим флангом штрафного вздовж лицьової, але його простріл на кутовий перевів Трент.

13 серпня о 19:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Челсі утримує м'яч біля центральної лінії цими хвилинами.

13 серпня о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Сутичка поміж Жотою та Енцо в центрі поля.

13 серпня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

ОФСАЙД! ГОЛ СКАСОВАНО!

13 серпня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

ГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Собослаї зіграв за спини захисникам на правий фланг штрафного на хід Салаху, після чого той перекинув Санчеса.

13 серпня о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

МОМЕНТ! Жота розігнав атаку лівим флангом, після чого зіграв на Салаха до центру штрафного, але підкрутку від того перед воротарем заблокував Сілва.

13 серпня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Джексон із лівого флангу штрафного бив у дальній кут низом, ван Дейк зачепив м'яч, але арбітр не дав кутовий.

13 серпня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Відверто відштовхнув Джексона від м'яча на правому фланзі оборони Собослаї.

13 серпня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Не дали фол Конате на правому фланзі штрафного за присутність його руки на спині Чілвелла, який потім завалися на газон.

13 серпня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

ГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Салах вигадав геніальний пас із правого флангу до центру штрафного низом повз захисників, а Діас його радо завершив у підкаті.

13 серпня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Салах не втримав на нозі закидання на правий фланг штрафного, тож Дісасі миттєво його атакував.

13 серпня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Джексон трохи не встиг на ближню завершити простріл із правого флангу від Джеймса.

13 серпня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Галлагера збив біля центральної лінії Жота.

13 серпня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

ПОПЕРЕЧИНА! Салах зачепився за відскок перед чужим штрафним та потужно пробив у праву дев'ятку, але каркас воріт урятував Челсі.

13 серпня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Робертсон перевів на кутовий простріл від Джеймса з правого флангу.

13 серпня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Проблеми в господарів із виходом за центральну лінію. Що, повторюємо досвід минулого сезону?

13 серпня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Собослаї зайшов до правого флангу штрафного на швидкості, і з його ноги пробив абикуди Жота.

5’

Обережно намагається просуватись до чужих воріт Ліверпуль.

13 серпня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Прямою ногою в корпус Конате зіграв перед чужим штрафним Чуквуемека.

13 серпня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Челсі намагається втримувати м'яч біля власних воріт.

13 серпня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

13 серпня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13 серпня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13 серпня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13 серпня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 13 серпня, відбудеться поєдинок 1-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться лондонський «Челсі» та «Ліверпуль». Матч пройде в Лондоні (Англія), на полі стадіону «Стемфорд Брідж», початок о 18:30.

Минулий сезон для «пенсіонерів» був кошмаром, і якщо «червоні» під керівництвом Юргена Клоппа зрештою навіть зуміли пробитися до Ліги Європи УЄФА, то «Челсі» так і залишився в середині турнірної таблиці. Але тепер «синіх» очолює Маурісіо Почеттіно, що відкриває нові перспективи, зокрема й для Михайла Мудрика. У українця тепер «десятка» на спині і реальний шанс почати тягнути команду вже з перших матчів, оскільки один із головних новачків, Крістофер Нкунку, травмувався. У «Ліверпуля» теж покупок за це трансферне вікно доволі багато, але всі гравці є досяжними для Клоппа.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Челсі» – «Ліверпуль».