ГРИГОРЧУК – про поведінку Оболоні: «На мій погляд, це якась дикість»
Фахівець зізнався в розчаруванні київською командою
![ГРИГОРЧУК – про поведінку Оболоні: «На мій погляд, це якась дикість»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/186/orig_637314.jpg)
Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук дав оцінку матчу команди з «Оболонню» (2:0) у 3-му турі УПЛ і висловився про поведінку команд у технічній зоні біля кромки поля.
– Сьогодні ми виграли і більше не хочеться нічого говорити. Ціну нашої перемоги ви бачили - ми втратили двох футболістів перед «Динамо». Якщо ти втрачаєш гравців, коли в тебе їх 20, то це нормально, можна жити. А коли 14 – це зовсім інша картина. І з них ще не готові двоє-троє. Але будемо виходити з того, що маємо і знаходитимемо способи.
– Як гравці «Чорноморця» стримують свої емоції, щоб не вестися на провокації суперників і суддів?
– Про суддівство я взагалі не хочу говорити, тому що я вже набридло говорити про це. Тут багато очевидних речей – тему суддівства сьогодні виключаємо. А що стосується провокацій з боку суперника – ні, я б це не назвав провокаціями. У жодному разі не можу звинувачувати когось із гравців «Оболоні» в якійсь провокації.
Інша справа, що є якась культура поведінки як на полі, так і на лавці запасних. Тут так - ми бачимо, що таке відбувається, на жаль. Я думаю, що настав час запровадити зміни до правил і регламенту, щоб на лавці запасних була інша атмосфера, інший порядок поведінки, бо коли щось відбувається на полі й уся лава наче навмисно, награно зіскакує зі своїх місць, кудись біжить, чинить тиск на суддів – на мій погляд, це якась дикість.
Що стосується поля – це рівень футболіста. Коли мій футболіст падає і кричить, я готовий розірвати його. Чесно вам скажу. Коли це робить суперник – ну як би не моя справа. Але для мене, коли футболіст падає і щось там «Ой, ай!» – це футболіст найнижчого рівня, який собі можна уявити.
Я просто сказав свою думку, зовсім нікого не критикуючи і не звинувачуючи. Повторюю ще раз: жодної провокації з боку суперника я не побачив, – заявив Григорчук.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Кохан завоював бронзову медаль Олімпіади 2024 у метанні молота!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697412.jpg)
![Кохан завоював бронзову медаль Олімпіади 2024 у метанні молота!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697412.jpg)
У найкращій спробі українець кинув молот на 79.39 метри
![Золота шабля. Медальний залік Олімпіади: на яке місце піднялася Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697230.jpg)
![Золота шабля. Медальний залік Олімпіади: на яке місце піднялася Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697230.jpg)
Пройдено екватор ОІ-2024, Україна має по одній медалі кожного гатунку
![Мартін Баколе зізнався, хто його більше вразив у спарингах: Усик чи Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697192.jpg)
![Денис ОЛІЙНИК: «Обов'язки капітана ЛНЗ – черговий виклик для мене»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697441.jpg)
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697221.jpg)
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697221.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/9/thumb_441819.png)
![Володимир](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/9/thumb_441819.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/1/132/thumb_66426.gif)
![McLay](https://pic.sport.ua/images/users/0/1/132/thumb_66426.gif)