Кузик, 72 (друге попередження), Салюк, 78 (грубий фол) – Карась, 47 (друге попередження)

«Чорноморець»: Шевченко – Брагару, Єрмаков, Салюк, Путря – Васильєв, Шпорн, Кузик – Бойчук (Авагімян, 46, Гучек, 81), Ієде (Хадіда, 63), Штогрін (Грисьо, 88).

Запасні: Білик, Варакута, Ситніков, Ухань, Данилюк.

«Оболонь»: Федорівський – Фатєєв, Приймак, Карась, Осман – Слободян (Лук’янчук, 52), Мороз, Черненко – Прокопенко (Чернов, 52), Краснопір (Тарануха, 63), Мединський (Нагієв, 68).

Запасні: Кичак, Вовкун, Єрмоленко, Муха, Суханов.

Стадіон: «Чорноморець» (Одеса).

12 серпня о 16:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +5

МОМЕНТ! Чернов із лівого флангу прострілював до центру на партнера, який у дотик пробив вище.

12 серпня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

МОМЕНТ! Фатеєв на ближній завершував подачу кутового з правого флангу, але не влучив у ворота.

12 серпня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, п'ять хвилин.

12 серпня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Грисьо гратиме замість Штогріна.

87’

ПОПЕРЧИНА! Удар зі штрафного від Хадіди влучив у поперечину біля правої дев'ятки!

12 серпня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Приймак свідомо завалив Штогріна біля лівого входу до власного штрафного.

12 серпня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Замість Авагімяна випустили Гучека.

12 серпня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Черненко тим часом зі штрафного влучив у стінку.

78’

ВИЛУЧЕННЯ! Салюк віддав недбалий пас назад, після чого був змушений збивати суперника, який його атакував.

12 серпня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Обопільний удар головами від Фатеєва та Авагімяна біля штрафного гостей.

12 серпня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

ВИЛУЧЕННЯ! Лук'янчук отримав відмашку в обличчя від Кузика в центрі поля.

12 серпня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

МОМЕНТ! Над воротами пробив Кузик, отримавши передачу на другий темп від Авагімяна з лівого флангу штрафного.

12 серпня о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Мединського поміняли на Нагієва.

66’

МОМЕНТ! Кузик зробив запит на закидання на лівий фланг атаки, отримав м'яч у штрафному, але не переграв воротаря.

12 серпня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Контроль м'яча в центрі поля від Чорноморця.

63’

Тарануха гратиме замість Краснопіра.

12 серпня о 16:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Хадіду випустили замість Ієде.

12 серпня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

ГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Кузик отримав закидання за спини захисникам на лівий фланг атаки, після чого пробив у воротаря, а відскок у порожні добив Ієде.

12 серпня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Федорівський забрав до рук високу подачу з лівого флангу від Брагару.

12 серпня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Невпевнені спроби атакувати від Оболоні спостерігаємо тим часом.

12 серпня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Відмашка Кузика на правому фланзі атаки від Чернова.

12 серпня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Лук'янчук вийшов замість Слободяна.

52’

Прокопенка замінив Чернов.

12 серпня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Штогрін залишив розсічення Прокопенку за підсумком удару головою в голову суперника на правому фланзі захисту.

12 серпня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

ВИЛУЧЕННЯ! Отримав другу жовту за неспортивний фол проти Ієде на лівому фланзі захисту Карась.

12 серпня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Авагімяну спочатку вдарили м'ячем у пах, а потім потоптались, коли той лежав на газоні в центрі поля.

12 серпня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Бойчука поміняли на Авагімяна.

12 серпня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 серпня о 15:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

МОМЕНТ! На Ієде до центру штрафного скинув головою партнер, але той не влучив належним чином по м'ячу.

12 серпня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

12 серпня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Брагару на лівому фланзі захисту не встиг прибрати ногу та зачепив Фатеєва.

12 серпня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Путря в боротьбі дістав дрібне пошкодження.

12 серпня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Бойчук не дістав головою передачу Шевченка від воріт до лівого флангу захисту.

38’

Чорноморець спокійно возить м'яч уздовж центральної лінії.

12 серпня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Не пройшов пас Васильєва на правий фланг штрафного на адресу Кузика.

12 серпня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Дальній постріл від Шевченка з правого флангу пройшов повз протилежну стійку.

12 серпня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Навіть у підкаті Штогрін не встигав до передачі на правий фланг захисту.

12 серпня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Салюк завис у центрі штрафного під час подачі кутового з правого флангу, але головою пробив невдало.

12 серпня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Мединський у центрі штрафного другим дотиком бив низом, отримавши передачу з лівого флангу, але Шевченко піймав.

12 серпня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Кузика прокотив на стегні Карась у центрі поля під час попередньої атаки гостей.

25’

Блокували спробу Ієде пробити здалеку в центрі перед штрафним.

12 серпня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ! Складний рикошет зумів парирувати Федорівський на лінії, після дальнього удару Єрмакова, після чого Кузик не впорався з добиванням.

12 серпня о 15:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Бойчук в офсайді під час закидання від Єрмакова на лівий фланг атаки.

12 серпня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Кузик відзначив закидання до правого флангу штрафного від партнера поштовхом у спину супернику.

12 серпня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Кузик не встиг за закиданням від Єрмакова з глибини поля до штрафного.

14’

ГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Подача кутового з правого флангу до центру штрафного завершилась ударом головою в падінні від Штогріна, Федорівський ледь потягнув, а на добиванні першим був Васильєв!

12 серпня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Пас Путрі з правого флангу на кутовий перевів захисник.

12 серпня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

МОМЕНТ! Федорівський вирішив парирувати на кутовий несподіваний дальній удар Ієде з центральної зони під ліву стійку.

12 серпня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Прокопенко влетів у Кузика в центральному колі.

12 серпня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Бойчук програв Мединському ривок за передачею на хід до лівого флангу штрафного.

12 серпня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Бойчук здалеку в центральній зоні пробив у Ієде.

12 серпня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Брагару на лівому фланзі відкинув м'яч Бойчуку, але той невдало подав у напрямку Ієде.

12 серпня о 15:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Путря не встигав за передачею Штогріна правим флангом атаки.

12 серпня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Краснопіра збив Салюк на правому фланзі захисту.

12 серпня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Оболоні не вдалась перша широка атака в грі.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

12 серпня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 серпня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 серпня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 12 серпня, відбудеться поєдинок 3-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться одеський «Чорноморець» та київська «Оболонь». Матч пройде в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 15.00.

«Моряки» вперше в новому сезоні зіграють у рідних стінах, тоді як їхнє турне до центральної частини країни пройшло зі змінним успіхом. «Чорноморець» спочатку обіграв ЛНЗ (2:0), після чого з таким самим рахунком поступився «Колосу». А тепер до Одеси приїжджає «Оболонь», яка видала просто розкішне дербі проти «Динамо» (2:4), і тепер не бачить перед собою перешкод. Новачки УПЛ поточної кампанії ще не перемагали.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Оболонь».