| Оновлено 12 серпня 2023, 12:38
863
0

Франція та США стали переможцями чемпіонатів світу U-19

Французькі волейболісти досягли успіху в чоловічому турнірі, а американки – у жіночому

863
0
volleyballworld.com

Завершилися одразу два чемпіонати світу з волейболу вікової категорії до 19 років. Чоловіки фінальний етап проводили в Аргентині, а жінки грали в Угорщині та Хорватії.

Спершу про чоловічий турнір. Ми вже повідомляли, що до фіналу тут пробилися збірні Франції та Ірану. У вирішальному поєдинку стартовий сет виграли європейці 25:22. Потім іранські волейболісти відновили рівновагу 25:16. Але надалі французи грали сильніше і здобули перемогу у третій та четвертій партіях – 25:18 та 25:21.

В поєдинку за 3 місце збірна Південної Кореї зробила черговий сюрприз. Перший був у чвертьфіналі, коли представники цієї країни з рахунком 3:0 обіграли одного з головних фаворитів Італію. І ось тепер у грі за бронзові нагороди південнокорейці завдали поразки збірній США 3:1.

1:3 (18:25, 19:25, 25:21, 23:25)

У жінок у фіналі зустрілися збірні США та Туреччини, які до цього в півфіналі обіграли відповідно Італію та Японію. Тут же для виявлення переможця чемпіонату світу потрібно було зіграти п'ять партій.

Краще фінальний матч розпочали турецькі волейболістки, які взяли дві перші партії 25:20 та 25:23. Але потім збірна США переламала перебіг поєдинку у свій бік. Дві наступні партії вона виграла 25:22 і 25:16, а на тай-брейку досягла успіху 15:10.

У грі за бронзу Італія також із рахунком 3:2 перемогла Японію.

Чемпіонат світу з волейболу. Жінки. U-19
Фінальний етап. Сегед (Угорщина), Осієк (Хорватія)
Фінал
США – Туреччина

3:2 (20:25, 23:25, 25:22, 25:16, 15:10)
Італія – Японія
3:2 (19:25, 25:14, 22:25, 25:23, 16:14)

Додамо, що збірні України у фінальних етапах чемпіонату світу цієї вікової категорії участі не брали.