Запас: Пеньков, Насонов, Нич, Тарасенко.

«Чорноморець»: Білик, Єрмаков, Салюк, Путря, Брагару, Васильєв, Гучек (Шторгін, 62), Кузик, Шпорн, Самсон (Хадіда, 83), Бойчук.

Запас: Шевченко, Варакута, Грисьо, Данилюк, Ситников, Ухань.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

30 липня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

90’ +4

Шестаков навісив, Білик забрав м'яч до рук.

30 липня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Шторгін увійшов в штрафний майданчик та впав у боротьбі з суперником. Арбітриня не відреагувала на це.

30 липня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано чотири хвилини.

30 липня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Знову Кузик на газоні. Цього разу його збив Олійник.

30 липня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Копил грубо зіграв проти Кузика. Попередження.

86’

Копил увійшов у штрафний майданчик, довго возився з м'ячем, Путря відібрав його.

30 липня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ближче до завершення тайму впав темп гри.

30 липня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

У Чорноморця Хадіда замінив Самсона.

82’

Заміна у складі ЛНЗ. Олійник вийшов на поле замість Рибалки.

30 липня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Чорноморець створив два напівмоменти протягом хвилини. Завдати акцентованого удару по воротах одесити не змогли.

30 липня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

ЛНЗ провів атаку, м'яч літав штрафним майанчиком, але завдати завершального удару ніхто не зміг.

30 липня о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Васильєв грубо зіграв проти Бойка. Попередження.

30 липня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

У складі ЛНЗ Копил замінив Хамелюка.

30 липня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Прядун у штрафному майданчику під тиском суперника пробив у падінні - Білик забрав м'яч до рук.

30 липня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

ГОООООООЛ!

Бойчук з лівого флангу увійшов в штрафний майданчик, закинув м'яч у центр на Шпорна. Легіонур точно пробив головою.

30 липня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Після навісу з кутового Білик невпевнено зіграв на виході, Ковальов в один дотик головою пробив, але м'яч полетів слабко та по центру - голкіпер впорався з ударом.

30 липня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Пасіч замінив Савіна у складі ЛНЗ.

30 липня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

У складі Чорноморця замість Гучека вийшов Шторгін.

30 липня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Шестаков зробив сильний простріл верхом у штрафний майданчик Білик не влучив по м'ячу, однак гравець ЛНЗ не зміг виграти боротьбу за м'яч, щоб переправити його у порожні ворота.

30 липня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Чорноморець має невелику перевагу у другому таймі.

30 липня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Прядун з правого флангу увійшов в штрафний майданчик, намагався від лицьової лінії віддати пас під удар Хамелюку, але захисник вибив м'яч.

30 липня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Самсон намагався в один дотик замкнути крос від Єрмакова, але не дотягнувся до м'яча.

30 липня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Шпорн руками завалив Прядуна. Попередження.

53’

Кузик зробив навісну передачу у штрафний майданчик. Лопирьонок заблокував удар гравця Чорноморця мертів з десяти.

30 липня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Шестаков сильно пробив здалеку - Білик правильно обрав позицію та завбрав м'яч.

30 липня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Відкладена жовта картка для Хамелюка. Влетів в опорну ногу Кузика.

30 липня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Савін пробив з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів поруч з ближнім кутом воріт Білика.

30 липня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Шестаков правим флангом дійшов до штрафного майданчика, віддав пас на Бойка, але його удар заблокували.

30 липня о 16:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Заміна у перерві у складі ЛНЗ. Шестаков замінив Наумця.

30 липня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

30 липня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину

30 липня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Васильєв завдав удару здалеку - повз ворота.

Наприкінці першого тайму перевагою заволодів Чорноморець

30 липня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Самойленко у верховій боротьбі випустив м'яч з рук. Але це сталося не без допомоги з Самсоном, який порушив правила у боротьбі з голкіпером.

30 липня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

ГООООООООЛ!

Бойчук виграв боротьбу у Наумця та замкнув навісну передачу на дальню штангу від Кузика.

30 липня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Савін отримав попередження за фол проти Селюка. Влучив по ногах у підкаті.

30 липня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Самсон пробив метрів з 14-15 - удар вийшов слабким, Самойленко спокійно впіймав м'яч.

30 липня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Бойко на газоні. Медики надають допомогу.

30 липня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

МОМЕНТ!

Савін прийняв м'яч на лівому фланзі, змістився до центру та сильно пробив - м'яч пролетів над поперечиною!

31’

Путря з-меж штрафного навісив на Самсона - захисник випередив нігерійця та не дав пробити.

30 липня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Гучек увійшов у штрафний майданчик, де впав у боротьбі з Наумцем. Романюк не повірила одеситу та продемонструвала йому жовту картку.

30 липня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ!

На підборі зіграв Путря, який злету завдав удару. Він вийшов не дуже вдалим, м'яч стрибаючи повільно полетів в бік воріт. Самсон з меж воротарського майданчика намагався переграти Самойленка, але голкіпер продемонстрував чудову реакцію та врятував свою команду.

30 липня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Половина тайму минула в цікавій боротьбі.

30 липня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

МОМЕНТ!

Бойко низом віддав передачу метрів на 30-40 на Прядуна, той відпасував ліворуч на Савіна, але Антон з меж штрафного майданчика пробив вище воріт.

30 липня о 15:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

МОМЕНТ!

Самсон у штрафному майданчику пройшов чотирьох суперників, залишив м'яч Шпорну, а той пробив поруч зі штангою.

30 липня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Кузик прийняв м'яч у штрафному майданчику та пробив вище ворітю

30 липня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Кузик зі штрафного удару зробив навіс, захисник вбив м'яч, на підборі зіграв Брагару, який пробив набагато вище воріт.

30 липня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

МОМЕНТ!

Бойко після передачі з центру поля отримав м'яч поблизу штрафного майданчика, закрив його корпусом від Шпорна, наблизився до воріт та пробив - м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою воріт.

30 липня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Кузик віддав передачу праворуч на Путрю, той прострілив вздовж воріт - захисник ліквідував небезпеку.

30 липня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поки що команди діють на зустрічних курсах. Швидкості доволі високі.

30 липня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Небезпечно!

Кузик протягнув м'яч по центру майже до штрафного майданчика, відпасував праворуч на Самсона, але нігерійський нападник не був готовий до такого перебігу подій.

30 липня о 15:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Гравці ЛНЗ провели тривалу атаку. Завершилася вона ударом з-за меж штрафного майданчика. Гравець Чорноморція заблокував його.

30 липня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Голкіпер Самойленко біля воріт ефектно обіграв Самсона.

30 липня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Прядун пресингував воротаря Білика та порушив правила.

30 липня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Рибалка навісив з кутової позначки - верхову боротьбу виграли одесити.

30 липня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Бойко з правого флангу прострілив у штрафний майданчик - захисник Чорноморця вибив м'яч.

30 липня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Перший удар в площину воріт. Кузик з дальньої дистанції пробив - Самойленко спокійно забрав м'яч.

30 липня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Першу атаку намагався організувати ЛНЗ, але ця спроба завершилася втратою м'яча.

30 липня о 15:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

30 липня о 15:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

30 липня о 14:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

30 липня о 14:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

29 липня о 13:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 30 липня, відбудеться поєдинок 1 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть черкаський «ЛНЗ» та одеський «Чорноморець». Гра пройде в Черкасах на полі «Центрального стадіону», початок - о 15:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Черкаська команда минулого сезону з Першої ліги потрапила в стикові матчі за право грати в Прем'єр-лізі, перемогла в них «Інгулець» і стала дебютантом найвищого футбольного дивізіону нашої країни. «Чорноморець» минулий сезон грав в УПЛ, перше коло провів не надто добре, але навесні набрав хід і досить впевнено оформив право грати в наступному розіграші. Трансферна компанія «ЛНЗ» виглядає солідною, тому подивимось, що буде сильнішим - досвід Одеси чи бажання показати себе Черкас?

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «ЛНЗ» - «Чорноморець».