Удар від Невертона на завершення зміщення з лівого флангу здалеку пройшов повз дальню стійку.

29 липня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Над воротами закрутив Зубков свій удар від правого кута штрафного.

29 липня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

29 липня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Замість Топалова дограватиме дебютант УПЛ Педріньйо.

29 липня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

МОМЕНТ! Тонку передачу від Зубкова до правого флангу штрафного Криськів завершив ударом повз ближню стійку.

29 липня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

МОМЕНТ! Арі виконав потужний постріл із правого флангу повз дальню дев'ятку.

29 липня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

МОМЕНТ! Зубков учергове пробив здалеку з правого флангу, однак Мозіль знову був неперевершеним.

29 липня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Невертон вийшов замість Кащука.

29 липня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Келсі вийшов замість Траоре.

71’

Зубкову дісталось по ногах від Андрія Ткачука на лівому фланзі захисту.

29 липня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

МОМЕНТ! Зубков із правого флангу штрафного з-під захисника пробив у дальній кут, але Мозіль витягнув.

29 липня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Зубков виконав закручений постріл здалеку з правого флангу повз протилежну стійку.

29 липня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Із фолом зупинив суперника на правому фланзі захисту Гочолеішвілі.

29 липня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Зубков докрутився на правому фланзі атаки до виходу м'яча за лицьову.

29 липня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Траоре попереджений за підсумком зіткнення з суперником у центрі поля.

62’

Бичека поміняли на Арі.

29 липня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Дальній пас від Матвієнка на лівий фланг атаки не зміг наздогнати Кащук.

29 липня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

На заміну Сидорову випустили Абдуллаєва.

29 липня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

ГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Юсову під порожні ворота у воротарському залишив подачу з лівого флангу на дальню стійку Бичек.

29 липня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

МОМЕНТ! Мозіль зумів парирувати складний удар здалеку з лівого флангу під дальню стійку.

29 липня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Заблокував Євгеній Ткачук спробу Бондаренка пробити із зони перед штрафним.

29 липня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Заблоковано спробу прострілити з правого флангу до штрафного від Зубкова.

29 липня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Євгеній Ткачук запустив діагональ на лівий фланг атаки в аут.

29 липня о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Траоре в центрі штрафного залишився без опіки за підсумком передачі п'ятою від Криськіва, після чого пробив у лівий кут.

29 липня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

29 липня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

29 липня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Навіс із лівого флангу від Кащука до партнерів не дістався.

29 липня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

29 липня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ! Помилка від Матвієнка перед власним штрафним завершилась відбиранням від Андрія Ткачука, після чого з відскоку Юсов у дотик пробив над воротами.

29 липня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Простріл Криськіва з правого флангу штрафного рикошетом від захисника та ноги самого Дмитра вийшов за лицьову.

29 липня о 17:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Кащук із лівого флангу штрафного накидав на дальню, але Безуглий перевів м'яч на кутовий.

29 липня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Навіс із лівого флангу на Сидорова завершився простим скиданням до рук Різника.

29 липня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Шахтар залишається з м'ячем на чужій половині.

29 липня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

ГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Матвієнко на дальній відгукнувся на подачу кутового з лівого флангу від Кащука.

29 липня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Зубков із фолом зачепився на правому фланзі штрафного в боротьбі проти Вачіберадзе.

29 липня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Бондаренко пропустив повз себе на правому фланзі захисту Бичека, після чого штовхнув суперника в спину.

29 липня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

МОМЕНТ! Різнику вдалось витягнути з-під поперечини удар Курила головою на завершення подачі з кутового з правого флангу.

29 липня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Андрія Ткачука випустили замість Кравченка, який зазнав травму.

23’

Матвієенко перед штрафним перехопив пас Юсова з лівого флангу на Сидорова.

29 липня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ! Мозіль забрав до рук удар Зубкова з правого флангу штрафного з-під захисника.

29 липня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

МОМЕНТ! Зубков приклався з дальньої відстані в ближній кут на правому фланзі, але Мозіль витягнув.

29 липня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Не дістав Траоре закидання Матвієнка з глибини поля до штрафного.

29 липня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Простріл Кащука з лівого флангу Траоре не дістав.

29 липня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Заблокували простріл Кащука з лівого флангу штрафного, після чого Мозіль забрав відскок.

29 липня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

МОМЕНТ! Безуглий дав пробити Зубкову з правого флангу штрафного, але з гострого кута можна було влучити тільки у воротаря.

29 липня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

За лицьову виконав простріл із правого флангу штрафного Зубков.

29 липня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Якісь проблеми виникли в Ткачука.

29 липня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

У захисника здалеку з правого флангу пробив Бондаренко.

3’

Донеччани не залишають суперникам шансів власним контролем м'яча.

29 липня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Зубков виконав простріл із лівого флангу, але захисники перевели на кутовий.

29 липня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

29 липня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

29 липня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

29 липня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 29 липня, відбудеться поєдинок 1-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться харківський «Металіст 1925» та донецький «Шахтар». Матч пройде в Києві, на полі стадіону «Лівий берег», початок о 17:00.

Уже в статусі чинного чемпіона України донецький «Шахтар» розпочинатиме для себе новий розіграш чемпіонату з матчу проти того самого суперника, із якого розпочинали «гірники» минулу кампанію. Але цього разу роль невдах у безгольовому першому матчі сезону взяли на себе «Колос» та «Оболонь», тому нова команда Патріка ван Леувена пробуватиме свої сили в оновленому складі та на новісінькій арені в межах столиці.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – «Шахтар».