СКРИПНИК: «Не хотілося йти з порожніми руками, тому більше ризикували»

Головний тренер «Ворскли» впевнений, що в протистоянні з «Ділою» ще нічого не вирішено

1813
0
ФК Ворскла. Віктор Скрипник

Головний тренер «Ворскли» Віктор Скрипник прокоментував перемогу у першому матчі Q2 Ліги конференцій проти грузинської «Діли» (2:1).

«Дуже потужний суперник, який добре грає з м’ячем. В першому таймі ми терпіли. А потім, як у нас часто буває: пропускаємо, дістаємо шашки і пішли гасати. Як козаки. Це була та «Ворскла», яка на характері може виривати такі ігри. Ми розуміємо, що це тільки перший тайм. Другий буде у Грузії. Перемога – це перемога, але ще нічого не вирішено.

Не хотілося йти з поля з порожніми руками, тому більше ризикували, більше грали вперед. Заміни були зроблені для створення навантаження попереду. Все вийшло, ми задоволені. Але це тільки перший крок. Будемо терпіти і старатися, щоб пройти далі. Це лише перший офіційний матч сезону, але я задоволений фізичним станом команди: ми не почали падати, а пішли вгору.

З «Ворскли» пішли гравці, які грали вперед: Сефері, Олійник, Кравець. Але прийшли нові люди, зокрема центральний захисник Сантана. Він буквально три дні з нами тренується. Але я ніколи на це не дивлюся, а вірю в хлопців, які в нас є. Ми будемо намагатися пройти далі. Кожна гра для нас – виклик. Ми граємо так, як ми можемо. Моя команда грає дисципліновано, тут немає хаосу, що кожен робить, що хоче. Проти будь-якого суперника ми вивчаємо його сильні сторони, намагаємося добре грати у відборі. За рахунок індивідуальної майстерності, яку мають Феліпе, Кане, Степанюк, в будь-якому матчі у нас є моменти», – сказав Скрипник.

Грузинська «Діла» та полтавська «Ворскла» зіграють матч-відповідь 3 серпня.