28 липня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 липня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Косовський зірвав контратаку Колоса та отримав попередження.

28 липня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

М'яч метушився по штрафному майданчику Колоса. Гравці Оболоні намагалися кілька разів завдати ударів по воротах, але не змогли.

28 липня о 18:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Оболонь зараз притисла Колос до воріт. Кілька стандартів поспіль виконали господарі поля.

28 липня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Небезпечно!

Суханов пробив зі штрафного - Фесюн відбив м'яч у дальному куті.

28 липня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Золотов сфолив на Чернові. Шанс для Оболоні

28 липня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Подвійна заміна у складі Оболоні. Суханов вийшов замість Слободяна, Чернов - замість Прокопенка.

81’

Колос вчергове невдало виконав штрафний удар.

28 липня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Приймак тримав жовту картку. Завалив руками Велетня, а потім висловлював незадоволення рішенням арбітра.

28 липня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Небезпечно!

Мединський завдав удару метрів з 20-25-ти, Фесюн відбив м'яч перед собою. Слободян не зміг виграти боротьбу у захисники та зіграти на добиванні.

28 липня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Подвійна заміна у складі Колоса. Велетень вийшов замість Безбородька, Лучкевич - замість Ільїна.

28 липня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Колос у другому таймі володіє перевагою. Однак моментів ковалівці мало створюють.

28 липня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Мякушко після відскоку пробивав з меж штрафного майданчика, але влучив у свого партнера по команді.

28 липня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Заміна у складі Оболоні. Краснопір залишив поле, вийшов Тарануха.

28 липня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Осман у боротьбі біля лінії штрафного майданчика за м'яч влучив ліктем в обличчя Ільїну. Арбітр не зафіксував порушення правил.

28 липня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Богданов виконував штрафний неподалік віл лівого кута штрафного майданчика та влучив у стінку. Стандарти сьогодні зовсім невдало виконують ковалівці.

28 липня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Колос володіє перевагою в приблизно впродовж 10 хвилин.

28 липня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ!

Мякушко з лівого флангу на швидкості змістився в центр та завдав удару метрів з 20-ти - Федорівский відбив м'яч, який летів під по поперечину, але по центру воріт.

28 липня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

МОМЕНТ!

Богданов навісив зі штрафного майданчика. Гравець Колоса скинув на Безбородька нападник пробив коліном з меж воротарського майданчика - м'яч зачепив поперечину та полетів за межі поля.

28 липня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Два поспіль кутових виконав Колос. Обидві завершилися втратами м'яча.

28 липня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Небезпечний штрафний поблизу кута штрафного майданчика заробив Колос. Оріховський пробив спочатку в стінку, м'яч відскочив до нього, повторна спроба виявилася також невдалою - вище воріт.

28 липня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Федорівський вибіг за межі штрафного майданчика та вибив м'яч, який адресувався на хід Безбородьку.

28 липня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Фесюна забрав м'яч на виході після подачі з правого флангу.

28 липня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Другий тайм розпочався у тому ж стилі: як і в першій половині зустрічі багато боротьби та втрат м'яча.

28 липня о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Бондаренко отримав попередження за фол в центрі поля.

28 липня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

28 липня о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45’ +2

Черненко навісив зі штрафного, Бондаренко виграв другий поверх та вибив м'яч зі штрафного майданчика.

28 липня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Оболонь намагалася провести атаку. Мединський набрав швидкість, дійшов майже до штрафного майданчика, хотів відпасувати на фланг на Фатєєва, але м'яч пішов в аут.

28 липня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 1 хвилину

28 липня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Колос виконав штрафний удар. Богданов зробив навіс у штрафний майданчик, захисник Оболоні вибив м'яч.

28 липня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ближче до завершення тайму темп гри знизився. Футболісти переважно грають в пас в районі центра поля.

28 липня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Багато дрібних фолів з боку обох команд.

28 липня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову без моментів грають команди.

28 липня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Колос провів атаку. Було кілька спроб загострити передачею у штрафний майданчик, але до удару ковалівці справу не довели.

28 липня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Оболонь виконала штрафний удар. Захисник Колоса головою вибив м'яч зі штрафного майданчика.

28 липня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

У складі Оболоні Косовський замінив Мороза.

28 липня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Мякушко зі штрафного удару з дальньої дистанції класно пробив - м'яч пролетів поруч зі штангою!

26’

Мороз в центрі поля вдарив ззаду по ногах Демченко. Арбітр не дав жовту картку гравцю Оболоні, для якого вона булаб вже другою.

28 липня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ!

Демченко класно обіграв захисника Оболоні у штрафному майданчику та в падінні пробив в дальній кут - м'яч влучив у штангу!

28 липня о 17:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Богданов закинув м'яч у штрафний майданчик, але захисник Оболоні випередив гравця Колоса.

28 липня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Богданов сфолив на своїй половині поля. Оболонь невдало виконала штрафний удар. М'яч після навісу пішов за лицьову лінію.

28 липня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Небезпечно!

Мякушко отримав м'яч поблизу штрафного майданчика, трохи просунувся вперед та завдав удару - Федорівський відбив м'яч, який летів майже по центру.

28 липня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ!

Після навісної передачі у штрафний майданчик Краснопір зблизька пробив у ближній кут - Фесюн врятував Колос!

28 липня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Без моментів поки що грають команди. Колос намагається взяти гру під контроль, однак "пивовари" не дають цього зробити

28 липня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах багато боротьби в центрі поля. Футболісти діють доволі сумбурно.

28 липня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Ільїн намагався поцілити у дев'ятку воріт Федорівського - трохи не вистачило влучності.

28 липня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Після дальньої передачі від гравця Оболоні захисник Колоса Бурда вибив м'яч в аут.

28 липня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Перша атака Колоса завершився втратою м'яча на лінії штрафного майданчика киян

28 липня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Першу атаку у матчі намагалася організувати Оболонь. Завершилася вона жорстким стиком. Мороз отримав попередження.

28 липня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

Стартував перший матч нового сезону УПЛ!

28 липня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 липня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 липня о 20:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 28 липня, київська «Оболонь» і «Колос» (село Ковалівка Київської області) зустрінуться у першому матчі нового сезону Української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбудеться у Києві, на стадіоні «Оболонь-Арена». Початок заплановано на 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Сьогоднішня «Оболонь», що була створена у 2013 році, дебютує у вищому дивізіоні українського футболу (її попередниця двічі грала в «еліті»: у сезонах 2002/03 – 2004/05 та 2009/10 – 2011/12). За підсумками сезону в Першій лізі київська команда посіла друге місце та разом із житомирським «Поліссям» підвищилася у класі без участі у перехідних матчах.

«Колос» минулий сезон в УПЛ провів нерівно, чергуючи серії позитивних і негативних результатів. У ході чемпіонату команда з Ковалівки навіть претендувала на місце в Лізі конференцій, а ближче до його закінчення ризикувала взяти участь у поєдинках за право залишитись у Прем'єр-лізі. У підсумку «Колос» фінішував восьмим.

«Оболонь» і «Колос» грали один з одним шість разів. Чотири рази перемогла ковалівська команда, один раз – київська, ще один поєдинок завершився внічию. Різниця м'ячів – 12:7 на користь «Колоса». Цей матч буде першим між командами саме в УПЛ.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Оболонь» – «Колос».