Шансів залишилося мало. Дніпро-1 програв Панатінаїкосу
Дніпряни поступилися у першому матчі грецькому клубу
![Шансів залишилося мало. Дніпро-1 програв Панатінаїкосу](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/175/orig_635084.jpg)
У стартовому складі «Дніпра-1» вийшли троє новачків: захисник Василь Кравець, який прийшов із полтавської «Ворскли», а також півзахисники Денис Мірошниченко та Максим Третьяков, котрі перейшли з «Олександрії». Несподівано місце у воротах зайняв 19-річний Яків Кінарейкін. Для голкіпера, який викликався до молодіжної збірної України, матч проти «Панатінаїкоса» став першим офіційним за «Дніпро-1». У основного в минулому сезоні голкіпера Макса Валефа було пошкодження. Новачок команди Євген Волинець, який на хорошому рівні відіграв минулий сезон за ковалівський «Колос», залишився в запасі. Через пошкодження також не зміг взяти участь у матчі основний півзахисник Олександр Піхальонок. Його позицію на полі зайняв Бланко.
«Основа» грецької команди складалася переважно з досвідчених футболістів віком близько 30 років та більше. Вийшов у стартовому складі добре знайомий українським уболівальникам Бернард, який свого часу приходив до донецького «Шахтаря» як майбутня зірка світового футболу. Проте бразильський півзахисник так і не виправдав виданих йому авансів. На лаві запасних залишився словенець Беньямін Вербич, який кілька сезонів провів у київському «Динамо». Цікавий факт: у стартовому складі «Панатінаїкоса» вийшов лише один грек. У складі «Дніпра-1» – лише один легіонер.
На жаль, уже на 10-й хвилині матчу український клуб пропустив гол. Хуан Карлос отримав м'яч на лівому фланзі, зблизився з Мірошниченком, легко пройшов його і зробив простріл у воротарський майданчик. Там Шпорар виграв боротьбу у двох футболістів «Дніпра-1» і зблизька переправив м'яч у ворота.
![](https://pic.sport.ua/images/media/orig/d5/53865.jpg)
З перших хвилин матчу «Панатінаїкос» діяло активно та агресивно як в атаці, так і в обороні. Складалося враження, що дніпряни виявилися не готовими до цього. У нападі підопічні Івана Йовановича грали широко, часто використовували довгі передачі з одного флангу на інший. Саме після такого переведення м'яча «Панатінаїкос» і забив гол.
«Дніпро-1» у першому таймі зустрічав суперників на своїй половині поля – одразу за центральною лінією. Однак футболісти грецького клубу за рахунок якісної гри в пас досить легко проходили оборонні побудови підопічних Кучера. При втраті м'яча гравці «Панатінаїкоса» застосовували пресинг, який було важко долати дніпрянам. У діях гравців «Дніпра-1» явно не вистачало агресії.
За перший тайм запам'яталися три моменти у виконанні підопічних Кучера. Перший вони створили одразу після пропущеного голу, але Довбику не дали нормально вдарити з меж штрафного майданчика. На 18-й хвилині Довбик знову отримав м'яч у штрафному майданчику та пробив приблизно з 14-15 метрів, але удар вийшов невдалим - м'яч пролетів повз ворота.
![](https://pic.sport.ua/images/media/orig/f5/53866.jpg)
Атака «Дніпра-1» на 41-й хвилині розпочалася з того, що Кінарейкін під тиском суперника вибив м'яч на лівий фланг на Рубчинського. Молодий півзахисник у русі прийняв м'яч, завдяки чому відразу пройшов гравця «Панатинаїкоса». За рахунок цього дніпрянам вдалося подолати пресинг та отримати вільні зони. На завершальній стадії Кравець віддав пас у штрафний майданчик на Довбика. Гравець збірної України прийняв м'яч спиною до воріт і хотів віддати пас під удар партнерові, але зробив це дуже невдало, захисник перехопив передачу.
Із самого початку другого тайму підопічні Кучера почали грати агресивніше. Це відразу позначилося на діях як в обороні, так і в атаці. Гравці «Панатінаїкоса» вже не так легко доходили до штрафного дніпрян. Біля воріт грецької команди стало більш напружено, але все ж таки протягом тривалого часу реальних гольових моментів у «Дніпра-1» не було. Удари із середньої та дальньої дистанції не створювали проблем для голкіпера Бріньолі, а наблизитися до воріт не дозволяли його партнери по команді.
![](https://pic.sport.ua/images/media/orig/9d/53867.jpg)
На 72-й хвилині «Дніпро-1» практично повторив свій момент, створений у першому таймі. Бланко віддав на лівий фланг Кравцю, а той зробив передачу на Довбика. На цей раз Артем точно скинув м'яч на Рубчинського, після удару якого м'яч зачепив гравця «Панатінаїкоса» і полетів повз ворота.
Відразу після цього моменту «Панатинаїкос» подвоїв перевагу у рахунку. За допомогою чотирьох передач гравці грецького клубу подолали пресинг та дійшли від своїх воріт до штрафного майданчика «Дніпра-1». Джуричич, прийнявши передачу від Хуана Карлоса, з півкола штрафного майданчика точно пробив у нижній кут воріт – без шансів для Кінарейкіна. Взяв участь у гольовій атаці і Вербич, який вийшов на заміну.
За десять хвилин ситуація для «Дніпра-1» трансформувалася з важкої на майже безнадійну. Хуана Карлоса збили у штрафному майданчику, і Яннідіс реалізував пенальті. М'яч пролетів майже по центру, а воротар вгадував напрям удару. Затримайся Кінарейкін хоч на мить і, цілком можливо, міг би відбити удар.
![](https://pic.sport.ua/images/media/orig/0b/53868.jpg)
На останніх хвилинах матчу підопічні Кучера все ж таки змогли забити гол. Відзначився Танчик, який після розіграшу штрафного удару з близької відстані переправив м'яч у ворота.
«Панатінаїкос» використав практично всі свої можливості в матчі. Це ознака класу та кваліфікації команди. «Дніпро-1» також створив мало моментів. Але реалізувати зміг лише один. Перед матчем у відповідь підопічні Кучера мають набагато більше шансів зустрітися в Лізі Європи з чеською «Славією», ніж із французьким «Марселем» у наступному раунді Лізі чемпіонів.
Ліга чемпіонів. 2 кваліфікаційний раунд. Перший матч.
«Дніпро-1» – «Панатінаїкос» – 1:3
Танчик (90) - Шпорар (10), Джуричич (74), Яннідіс (84, пенальті)
Гуцуляк (70)
«Дніпро-1»: Кінарейкін, Кравець (Каплієнко, 73), Сарапій, Сваток (Когут, 61), Мірошниченко, Бланко (Горін, 83), Бабенко (Танчик, 83), Третьяков (Адамюк, 61), Рубчинський, Гуцуляк, Довбик
«Панатинаїкос»: Бріньолі, Хуан Карлос, Магнуссон, Схенкенвелд (Едвай, 24), Коцирас, Вільєна (Чокай, 71), Джуричич (Манчіні, 78), Перес, Бернард (Вербич, 71), Шпорар (78)
Арбітр: Даніеле Кіффі (Італія)
Кошицька футбольна арена (Кошице, Словаччина)
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Новий Кіліанн у Франції. Футбол на ОІ: визначено двох чвертьфіналістів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695966.jpg)
![Новий Кіліанн у Франції. Футбол на ОІ: визначено двох чвертьфіналістів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695966.jpg)
До 1/4 фіналу достроково пробилися збірні Іспанії та Японії
![Видовищний поєдинок. Джойс і Чісора зуміли розважити публіку в Лондоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695968.jpg)
![Видовищний поєдинок. Джойс і Чісора зуміли розважити публіку в Лондоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695968.jpg)
Судді за підсумками 10 раундів віддали перевагу Дереку Чісорі
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695890.jpg)
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695890.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Стало відомо, де пройде вирішальний матч за путівку до УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695787.jpg)
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695751.jpg)
![Анонс Олімпіади на 27 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695751.jpg)
Шахта також нікуди з групи на 80-90% не вийде, бо таким складом 2 сезони
поспіль - то фантастика. Думаю основні надії по набору очок в цьому
сезоні на ДК, якщо буде норм жереб в ЛК. Хоча знаючи ДК, вони й тут
можуть "здивувати".