1370
0
twitter.com/pvitoriana. Дар'я Снігур з титулом (у центрі)

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 23 липня.

1А. Суперкамбек у фіналі! Снігур виграла титул на 100-тисячнику в Іспанії. Дар'я у трьох сетах виграла у Джессіки Понше

1В. 3-й сет – під нуль. Байндль програла фінал в Угорщині суперниці без прапора. У вирішальному матчі в Будапешті українка зустрічалася з Марією Тимофєєвою

1С. Стародубцева у трьох сетах програла фінал турніру ITF W60 у США. У фіналі суперницею українки була Карман Каур Тханді з Індії

2. MEGOGO запропонував клубам УПЛ транслювати матчі чемпіонату. Артем Панченко розповів про пропозицію від медіасервісу

3. Джерело: ситуацією Довбика займається Коломойський, переговори йдуть важко. Чи відбудеться трансфер?

4. Трансфер готовий на 99%. Коноплянка в понеділок пройде медогляд у ЧФР. Український вінгер завершує перехід у новий клуб

5. Жіноча збірна України U-22 пробилася до фінальної частини Євро. Незважаючи на поразку в заключному матчі від Португалії 2:3, українки зуміли вийти із групи

6. Гутцайт допустив участь українців у змаганнях, де є росіяни. Міністерство молоді та спорту може переглянути свою заборону

7. Другий титул Вінгегора і розмови про допінг. Підсумки Тур де Франс-2023. Sport.ua підбиває підсумки «Великої петлі» 2023 року

8. ВІДЕО. 23-тя перемога. Богачук мало не вбив африканця у першому раунді. Український боксер успішно захистив пояс WBC Continental Americas

9. Камбосос переміг, але мав програвати. Його перемогу створили судді. Sport.ua – про бій між Джорджем Камбососм и Максі Г’юзом

10. Ферстаппен виграв гонку в Угорщині, Норріс та Перес – у топ-3. Невдалий етап для Хемілтона