Жіноча збірна України посіла підсумкове 10-те місце на Євробаскеті U-18

У матчі за 9–10 місця Україна поступилася Нідерландам із різницею у 2 очки

653
1
ФБУ

Жіноча збірна України U-18 зазнала поразки в заключному матчі чемпіонату Європи 2023 U-18 (Дивізіон B), поступившись команді Нідерландів з рахунком 64:66.

Українська команда провела вдалу першу чверть, лідерство під час якої сягало максимальних для української збірної 13 очок. Нідерланди повернулись в гру вже у другій десятихвилинці, як результат команди провели рівну першу половину, після якої 4 очки переваги отримали суперниці.

Команда Інни Кочубей повернула собі лідерство за підсумком третьої чверті, але на дистанції вирішальних 10 хвилин сильнішими виявились нідерландки. Збірна України лідирувала в рахунку більшу частину ігрового часу, але втримати переможний результат наприкінці гри дівчатам не вдалося.

20 очок, 6 передач та 4 перехоплення до активу записала Серафима Тиха (РЕ 21), вона стала найкращою у складі збіорної України.

Українська команда за підсумком виступу на турнірі в Софії посіла 10-те місце на чемпіонаті Європи в Дивізіоні В.

Чемпіонат Європи U-18. Жінки. Дивізіон В

Софія, Болгарія. Матч за 9–10 місця

Нідерланди – Україна – 66:64 (13:20, 26:15, 9:16, 18:13)

Україна: Тиха 20 + 6 передач + 4 перехоплення – 3 втрати, Синякова 13 + 10 підбирань, Безкоровайна 12 + 3 підбирання, Шепелюк 8, Полянцева 5 + 5 передач + 4 підбирання – 4 втрати – старт, Костоглод 5 + 3 підбирання, Бугайова 1 + 7 підбирань