9 липня Україна зіграє з Нідерландами за підсумкові 9–10 місця

630
0
ФБУ

Юніорська жіноча збірна України здобула перемогу над Румунією з рахунком 66:63 OT в останньому матчі другого групового етапу чемпіонату Європи U-18 з баскетболу.

В першій чверті Румунія запропонувала синьо-жовтій команді швидку гру і українки, здавалось, виявились не готовими до цього, зробивши одразу 8 втрат і реалізувавши лише 19% кидків. Втім, Румунія не набагато краще реалізувала свої моменти, тому виграла десятихвилинку 14:10.

Друга чверть почалась для збірної України з травми однієї з лідерок команди Анни Ярош, яка лише зі сторонньою допомогою зуміла покинути майданчик. Не складалось у команди і у грі – румунки створили заділ 9 очок, але завдяки кінцівці українські дівчата зуміли звести своє відставання майже до мінімуму – 29:31 після половини гри.

Після великої перерви гра не змінилась – Україна продовжувала намагатись перехопити ініціативу, але це ніяк не вдавалось. Румунки хоча б на одне володіння, але були попереду і перед останньою десятихвилинкою вели +4.

Четверту чверть українки розпочали з ривка 8:0 і вже вони накінець захопили ініціативу, а румунки мали наздоганяти. Востаннє рахунок зрівнявся за 35 секунд до кінця основного часу – 57:57. Команди обмінялись атаками, але вирвати перемогу нікому не вдалось – овертайм.

В додатковій п’ятихвилинці українки знову зробили ривок 8:0, але румунки двома точними дальніми кидками повернули інтригу. Все вирішувалось на останніх секундах, де збірна України втримала перемогу.

Найкращою в складі української команди стала Еліна Синякова, яка до 15 очок додала 19 підбирань (РЕ 22).

Збірна України завершила другий груповий етап з чотирма перемогами в чотирьох матчах і в неділю, 9 липня, в останньому матчі зіграє з Нідерландами за підсумкове 9–10 місця чемпіонату Європи.

Чемпіонат Європи U-18. Жінки, Дивізіон В

Софія, Болгарія, 8 липня

Україна – Румунія – 66:63 ОТ (14:18, 15:13, 14:16, 14:10, 9:6)

Україна: Безкоровайна 6 + 7 підбирань + 5 передач – 4 втрат, Костоглод 0, Ярош 0, Синякова 15 + 19 підбирань – 6 втрат, Тиха 8 + 10 підбирань + 6 перехоплень – 6 втрат – старт; Полянцева 16 + 8 підбирань, Бугайова 10 + 7 підбирань, Шепелюк 10, Соценко 1, Рудакова 0

Рим не встояв. Баєр без проблем обіграв Рому
Футбол | 03 травня 2024, 00:06 5

Перший півфінальний матч Ліги Європи казкова команда Хабі Алонсо залишила за собою на чужому полі