Континентальний тур. Медалі здобули Кокошко, Кроль, Нікітін, Чумаченко

Українські легкоатлети продовжують збирати нагороди у Європі

588
0
НОК

Українські легкоатлети продовжують збирати медальний врожай у різних куточках Європи.

Роман Кокошко святкував перемогу у штовханні ядра з рекордом змагань 20.56 м на турнірі Meeting of Braga категорії Challenger у Португалії.

На змаганнях такого ж статусу в Іспанії Internacional d'Atletisme Ciutat de Barcelona золото у стрибках у висоту виборов Дмитро Нікітін (2.23 м).

Наталія Кроль у бігу на 800 м фінішувала першою з часом 2.02,29 на етапі Світового легкоатлетичного континентального туру Bronze у Франції.

У Фінляндії на змаганнях такої ж категорії Joensuu Motonet GP Юлія Чумаченко стала переможницею з результатом 1.85 м у стрибках у висоту.

Серед стрибунів із жердиною на третю сходинку п'єдесталу турніру в Йоенсуу зійшов Ілля Кравченко (5.15 м).