Жіноча збірна України U-18 обіграла Швецію на чемпіонаті Європи

Українки вирвали перемогу на останній хвилині

1502
0
ФБУ

Жіноча збірна України U-18 здобула перемогу на чемпіонаті Європи в болгарській Софії, обігравши Швецію з рахунком 74:72.

Після нервового початку матчу, коли шведки повели 5:0, наші дівчата вирівняли гру, а завдяки кращій реалізації своїх кидків у другій половині чверті на першу перерву переможцем пішла збірна України 24:14. Фактично всю другу чверть українки утримували комфортну перевагу, але за останню хвилину пропустили ривок суперниць 0:5 і в підсумку перша половина гри завершилась за рахунку 35:33 на нашу користь. Близький рахунок перетворив третю чверть в боротьбу нервів, де обидві команди по черзі виходили вперед, але кінцівка десятихвилинки цього разу залишилась за нашими баскетболістками, які на останню перерву пішли за переваги +8.

Втім, суперниці доволі швидко знову до мінімуму скоротили своє відставання і вся кінцівка гри пройшла в намаганнях Швеції вийти вперед. Остання хвилина матчу розпочалась за рахунку 72:72 і все ж в цей день перемогу святкувала збірна України завдяки переможним двом очкам Анни Ярош.

Чемпіонат Європи U-18. Жінки, Дивізіон В.

Швеція – Україна – 72:74 (14:24, 19:11, 14:20, 25:19)

Україна: Безкоровайна 4 + 8 підбирань, Рудакова 0, Синякова 21 + 7 підбирань, Тиха 19 + 10 підбирань + 8 передач – 9 втрат, Ярош 14 + 12 підбирань – 5 втрат – старт; Бугайова 6 + 9 підбирань, Полянцева 5, Костоглод 3, Шепелюк 2 + 6 підбирань

Після двох матчів українки посідають друге місце у групі D.