Жіноча збірна України U-18 поступилася Болгарії на старті Євробаскету

Українки програли суперницям із рахунком 54:67

947
1
ФБУ

Жіноча збірна України U-18 з баскетболу невдало стартувала на чемпіонаті Європи у болгарській Софії. У стартовому для себе матчі підопічні Інни Кочубей поступилися господаркам збірній Болгарії 54:67.

Українська збірна не надто вдало розпочала гру – 6:19 після першої чверті при тому, що українки поступалися 1:15 після 7 хвилин гри. Всього за першу десятихвилинку українські баскетболістки здійснили 16 втрат плюс слабо діяли в атаці, реалізувавши лише 1 з 11 кидків з гри та 4 з 12 кидків зі штрафної лінії.

У другій чверті тренерському штабу вдалося заспокоїти підопічних, вони звикли до гри болгарок і стали діяти агресивніше. Як результат – лише 3 втрати, а десятихвилинка була програна лише в одне очко 12:13.

Після великої перерви українки вдало заграли в атаці, набравши за третю десятихвилинку стільки, скільки за 20 хвилин до того, але й пропустила Україна 28 очок. Як результат, перед останньою чвертю відставання збільшилося до 24 очок.

Дівчата боролися до останнього та скоротили своє відставання в останній чверті до 13 очок.

У складі збірної України одразу троє дівчат набрали понад 10 очок, а найкращою стала Еліна Синякова з 12 очками, 7 підбираннями та 4 блок-шотами.

Наступну гру збірна України проведе 1 липня проти Швеції, для якої це буде дебютний матч на чемпіонаті Європи.

Чемпіонат Європи U-18. Жінки, Дивізіон В

Софія, Болгарія. 30 червня

Україна — Болгарія 54:67 (6:19, 12:13, 18:28, 18:7)

Україна: Корбут 10 + 7 підбирань – 5 втрат, Шепелюк 3 – 6 втрат, Синякова 12 + 7 підбирань + 4 блок-шота, Тиха 2 + 4 передачі – 6 втрат, Ярош 4 – старт; Полянцева 11 + 5 підбирань + 4 перехоплення, Бугайова 9 + 8 підбирань, Безкоровайна 2 + 7 підбирань, Костоглод 1, Рудакова 0