| Оновлено 03 липня 2023, 04:09
13767
11

Жіноча збірна України вийшла у фінал Золотої Євроліги

І у другому півфінальному поєдинку підопічні Івана Пєткова перемогли чеських волейболісток

13767
11
CEV

Сьогодні у чеському місті Табор відбувся повторний півфінальний матч Золотої Євроліги з волейболу серед жінок. Збірна України знову зустрічалася із командою Чехії. Нагадаємо, що в першій грі українки здобули впевнену перемогу 3:0. Тому для виходу у фінал підопічним Івана Пєткова треба було виграти лише дві партії.

Стартовий сет проходив з перемінним успіхом. То господарки майданчика були попереду, то гості. Так тривало до рахунку 21:21, після чого Чехія взяла вирішальні очки та завершила партію на свою користь 25:22.

Щодо наступного відрізку матчу, то збірна України у другому сеті практично не помітила суперниць. Результат 25:11 говорить про повну перевагу наших гравців.

Чеська команда спробувала відродити інтригу у третій партії, розпочавши її на свою користь 4:1. Але українки відразу відповіли чотирма набраними очками і самі вийшли вперед 5:4. Далі гра була рівною, але тепер вже гості наприкінці діяли точніше і виграли партію 25:22.

Таким чином, долю півфінального протистояння вже було вирішено. Збірна України вийшла у фінал. Проте наші волейболістки зовсім не мали наміру зупинятися на досягнутому, розгромивши суперниць у четвертій партії 25:16.

Збірна України грала у такому складі: Олександра Міленко (набрала 21 очко), Анастасія Маєвська (9), Анастасія Крайдуба (18), Юлія Димар (13), Світлана Дорсман (10), Дарія Шаргородська (2), Христина Нємцева (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Вікторія Даньчак (3), Євгенія Хобер (1), Вікторія Олійник (0).

ЧЕХІЯ – УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Трохи згодом сьогодні проведуть свій повторний матч і учасники другої пари півфіналістів Бельгія – Швеція. Тут у першому поєдинку виграли шведки 3:2.