ЧС з хокею. Канада в суперматчі оформила камбек та обіграла Фінляндію

Кленові весь матч наздоганяли і зуміли перемогти в основний час

15382
0

На чемпіонаті світу з хокею в Чехії відбувся один з топ-матчів групового етапу. Канада зіграла з Фінляндією, а зустріч завершилася з рахунком 5:3 на користь північноамериканської команди.

При цьому фінські хокеїсти швидко оформили дві шайби, але Кленові відігралися ще в першому періоді. У другій 20-хвилинці вперед знову вийшла Фінляндія, а Канада відповіла голом захисника Оуена Пауера.

Вирішальною стала шайба Брендона Хейгела в середині третього періоду. Останній гол Канада оформила у порожні ворота.

Канада набрала 14 очок і ділить перше місце у групі з командою Швейцарії. У Фінляндії залишилося 7 пунктів та четверта позиція.

В іншому матчі Німеччина обіграла Польщу з рахунком 4:2. Німці набрали 12 очок та вийшли на друге місце, у Польщі залишився 1 пункт та остання позиція групи.

Чемпіонат світу з хокею

Група A

Фінляндія – Канада 3:5

Шайби: 01:35 Пулюярві (Ріссаннен, Іннала) - 1:0, 03:51 Пуустінен - ​​2:0, 14:53 Козенс (Менджіпейн, Пауер) - 2:1, 16:30 Танев (Таварес) - 2:2, 36:07 Пулюярві (Віттасмакі) - 3:2, 37:12 Пауер (Козенс, Парейко) - 3:3, 51:32 Хейгел (Таварес, Дюбуа) - 3:4, 59:36 Мерсер - 3:5

Воротарі: Сатері – Біннінгтон

Група B

Німеччина – Польща 4:2

Шайби: 25:14 Ехл (Кастнер, Туомі) - 1:0, 35:17 Петерка - 2:0, 44:39 Ехліз (Міхеліс) - 3:0, 53:13 Вайда (Дзюбінськи) - 3:1, 55 :19 Коморськи (Костек) - 3:2, 56:11 Петерка - 4:2

Воротарі: Нідербергер - Заболотни