|
2435
2

ФОТО. Сергій РЕБРОВ: «Пишаюся характером хлопців, які переламали хід гри»

Наставник збірної України опублікував пост у Instagram після перемоги над Північною Македонією

УАФ. Сергій Ребров

16 червня відбувся матч 3-го туру кваліфікації Євро-2024 у групі С між збірними України та Північної Македонії. Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь «синьо-жовтих».

Після завершення зустрічі головний тренер збірної України Сергій Ребров опублікував пост у своєму Instagram:

«Пишаюся характером хлопців, які у другому таймі переламали хід гри та відігралися проти міцної команди на виїзді з рахунку 0:2. Я вважаю це cерйозним досягненням.

Дуже важливими три очки, рухаємося далі!», – підписав публікацію Ребров.

До 62-ї хвилини Україна поступалася Північній Македонії 0:2, однак спочатку відзначився Ілля Забарний, потім на 67-й Юхим Конопля зрівняв рахунок, а невдовзі на 83-й Віктор Циганков вирвав перемогу для української команди.