15 червня о 23:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Попереджений Дзаньоло за відмашку на лівому фланзі атаки від Ле Нормана.

15 червня о 23:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через чотири хвилини.

15 червня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Дарміана збив на лівому фланзі захисту Фаті.

15 червня о 23:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Хоселу встиг підставити ногу перед воротарем під рикошет від блокованого пострілу Родрі з пів кола перед штрафним.

15 червня о 23:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Просто відмовляється грати з м'ячем Італія.

15 червня о 23:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Замість Морати випустили Хоселу.

15 червня о 23:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Зайві емоції від Морати.

15 червня о 23:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

МОМЕНТ! Ачербі блокував на кутовий спробу Морати на ближній завершити передачу з лівого флангу штрафного від Альби.

15 червня о 23:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Не вийшов розіграш штрафного на правому фланзі атаки в Альби та Асенсіо.

15 червня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Замість Фраттезі на поле вийшов Верратті.

15 червня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Фабіана випустили замість Меріно.

15 червня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Замість Піно грає Фаті.

15 червня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Альба не дав Ді Лоренцо на дальній стійці завершити подачу з лівого флангу.

15 червня о 23:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Утримується м'яч на чужій половині в Іспанії.

15 червня о 23:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Замість Гаві дограватиме Каналеса.

15 червня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Мората вигадав фінт на правому фланзі штрафного, але просто виштовхнув м'яч за лицьову.

15 червня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

МОМЕНТ! Карколомна реакція Сімона на лінії під час завершення Фраттезі передачі з лівого флангу штрафного до центру!

15 червня о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Іммобіле поміняли на К'єзу.

15 червня о 23:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Замість Жоржиньйо вийшов Крістанте.

15 червня о 23:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Гаві перехопив погане вибивання м'яча від Доннарумми, але скинув до офсайду на Морату.

15 червня о 23:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Гаві попереджений за затримку руками Барелли на чужій половині.

15 червня о 23:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Жоржиньйо виконав навіс із глибини лівого флангу на Ді Лоренцо до штрафного, але той погано пробив головою.

15 червня о 22:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ! Родрі ударом через себе намагався покарати Доннарумму за недбалу гру на виході з воріт, але поцілив над воротами.

15 червня о 22:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Іспанці заробили штрафний на лівому фланзі атаки.

15 червня о 22:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

ПОПЕРЕЧИНА! Асенсіо з правого флангу виконав подачу на дальню стійку на Меріно, але той поцілив зльоту в поперечину, після чого Мората добив повз праву стійку.

15 червня о 22:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Фол від Толоя на чужій половині проти Морати.

46’

Замість Бонуччі вийшов Дарміан.

15 червня о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Асенсіо замінив Родріго.

15 червня о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Спінаццолу замінив Дімарко.

15 червня о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

15 червня о 22:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

15 червня о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Альбі завадив виконати пас арбітр і той на нього накричав.

15 червня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

МОМЕНТ! Толой виконав удар із відскоку в центральній зоні перед штрафним, але запустив м'яч над воротами.

15 червня о 22:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ! Гаві зіграв назад на Морату на правий фланг штрафного, після чого партнер пробив до рук Доннаруммі.

15 червня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Іммобіле попереджений за те, що наступив на ногу Лапорту на чужій половині.

15 червня о 22:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

У дотик відіграв Родріго з правого флангу до штрафного на Морату, але партнер не встигав.

15 червня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Примудрився Родріго на правому фланзі атаки впасти руками на м'яч.

15 червня о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Перевів на кутовий подачу з правого флангу від Наваса Жоржиньйо.

15 червня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Дзаньоло поклав на газон Альба на лівому фланзі захисту.

15 червня о 22:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ! Доннарумма зі складнощами відбив перед собою дальній постріл Морати з правого флангу.

26’

Дуже жорстко грає Італія в центрі поля.

15 червня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Гаві не дістав головою подачу з правого флангу від Наваса.

15 червня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

ГОЛ СКАСОВАНО. Через офсайд.

15 червня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Жоржиньйо з центральної зони запустив закидання на Фраттезі, а той потім пробив поміж ніг Сімону.

15 червня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

А тепер низом постріл від Родріго з правого флангу штрафного до рук Доннарумми.

15 червня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Навас запустив дальній постріл із неробочої ноги з правого флангу над воротами.

15 червня о 22:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Закинули з глибини на хід до штрафного на Іммобіле, але той не встиг.

15 червня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Ді Лоренцо був збитий на правому фланзі атаки фолом Піно.

15 червня о 21:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Іммобіле пробив із пенальті в лівий нижній кут.

15 червня о 21:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

ПЕНАЛЬТІ! Зльоту прострілював із лівого флангу штрафного Дзаньоло, але поцілив у руку Ле Норману.

15 червня о 21:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Іспанці в позиційній атаці в центрі поля.

15 червня о 21:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Жоржиньйо з правого флангу прострілив на Іммобіле, але той не зупинив.

15 червня о 21:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

ГГГГГГГГГГГГООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Бонуччі привіз перед власним штрафним, Піно відібрав, і одразу пробив у правий кут.

15 червня о 21:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Утримання м'яча від Італії на власній половині.

15 червня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Родріго прострілив із правого флангу штрафного, суперник блокував, а з відскоку Родрі запустив м'яч над воротами.

15 червня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

15 червня о 21:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 15 червня, відбудеться півфінальний поєдинок Ліги націй УЄФА, у якому змагатимуться Іспанія та Італія. Матч пройде в Енсхеді (Нідерланди), на полі стадіону «Гролс Весте», початок о 21:45.

Перший фіналіст турніру вже відомий – збірна Хорватії тепер очікує на свого суперника з вирішального протистояння і за будь-якого сценарію він буде досить складним. Італія та Іспанія часто в своїй новітній історії щось розігрували за підсумком очних баталій, але зараз для обох команд настає кульмінаційний момент, оскільки кожна має вже достатньо похибок за плечима.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Іспанія – Італія.