Гайдучик влучним ударом завершив атаку господарів!

14 червня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

14 червня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У Металурга замість Басова вийшов Піддубний.

14 червня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

ГОООООООООООООООЛЛЛ!!! 5:0!!!

Пасіч прийняв м'яч у лівому куті штрафного, підробив і влучно пробив у дальню дев'ятку!

14 червня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Шалфєєв не дотягнувся до м'яча після передачі Дворовенка.

14 червня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

У Вереса замість Блізніченка та Хондака вийшли В.Шарай і Шух.

14 червня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

У Металурга замість Сада та Польового вийшли Сніжко та Дворовенко.

14 червня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Пасіч зіграв грубо.

14 червня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

УПЛ

14 червня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Басову надають медичну допомогу.

14 червня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

У Вереса замість С.Шарая та Шестакова вийшли Годя та Гайдучик.

14 червня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

ГООООООООООООООЛЛЛ!!! 4:0!!!

Пасіч з лівого флангу зробив ювелірну передачу на дальній кут воротарського, і Балан у дотик переправив м'яч у ворота!

14 червня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

У Металурга замість Векляка вийшов Палюх.

14 червня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Крапивний занадто активно боровся у власному штрафному перед кутовим.

14 червня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Білоцерковцю за фол проти Кучерова.

14 червня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Кучерову надають медичну допомогу.

14 червня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Шестаков зіграв грубо.

14 червня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Після навісу з флангу Могильний пробив головою - Когут випустив м'яч, але не дав супернику зіграти на добиванні!

14 червня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Офсайд у С.Шарая.

14 червня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Пасіч зліва наблизився до штрафного і пробив низом - Байда у падінні забрав м'яч.

14 червня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Рівняни контролюють м'яч.

14 червня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У Металурга замість Сейтхалілова на поле вийшов Могильний.

14 червня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

14 червня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

14 червня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Гра йде у центрі поля.

14 червня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр додав 4 хвилини.

14 червня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Сад прострілив з правого флангу, і Хондак не дав супернику пробити по воротах.

14 червня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Сейтхалілов грубо зіграв проти Кучерова.

14 червня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Після перегляду відеоповтору, арбітр вирішив, що Сокол заслуговує пряму червону картку.

14 червня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Сокол грубо зіграв проти Пасіча і отримав другу жовту в матчі.

14 червня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Після навісу з кутового Басов головою пробив невдало.

14 червня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Когут зреагував на удар з-за меж штрафного!

14 червня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

ГОООООООООООООЛЛЛ!!! 3:0!!!

Після навісу з кутового захисник Металурга вибив м'яч до лінії штрафного. Снаряд прийняв Гагун, який другим дотиком з полулету влучно пробив під ліву стійку!

14 червня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Шестаков від лівого кута штрафного пробив у руки голкіперу.

14 червня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

ГООООООООООООООЛЛЛ!!! 2:0!!!

Кучеров зі штрафного з лівого флангу навісив на дальню стійку, і забутий захисниками Балан головою розстріляв ворота!

14 червня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Соколу.

14 червня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Соколу надають медичну допомогу.

14 червня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

ГОООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:0!!!

Балан навісив з правого флангу і Крапивний головою зрізав м'яч у власні ворота! Красивий гол вийшов, от тільки гравця Металурга він точно не порадує.

14 червня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Гострий простріл Пасіча з лівого флангу ніхто не замкнув.

14 червня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Сад порушив правила в центрі поля, арбітр обмежився усним зауваженням.

14 червня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Провал в обороні рівнян і гості вийшли 3 в 1. Після передачі у кут штрафного Сидоров відправив м'яч у ворота. Проте, після перегляду відеоповтору, арбітр скасував гол, оскільки м'яч під час атаки влучив у руку гравцю Металурга!

14 червня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

С.Шарай впав у штрафному Металурга. Свисток арбітра промовчав, підтвердив це рішення і ВАР.

14 червня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

14 червня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Захисник Металурга заблокував удар Пасіча з-за меж штрафного.

14 червня о 13:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

13 червня о 23:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 14 червня, відбудеться матч у відповідь між рівненським «Вересом» та запорізьким «Металургом», які ведуть боротьбу за місце в Українській Прем'єр-лізі. Поєдинок пройде у Рівному на стадіоні «Авангард», стартовий свисток пролунає о 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перша зустріч суперників завершилася перемогою «Металурга» з рахунком 1:0. Єдиний гол у середині першого тайму забив Валерій Сад. Зазначимо, що майже весь матч рівняни грали у меншості після вилучення Семена Вовченка на 5-й хвилині.

Володимир Микитін, головний тренер «Металурга»:

«Зробили дуже важливий перший крок. Але це лише перший крок. Приємно обігравати команду УПЛ. Розуміємо, що вилучення багато що змінило. Але то були проблеми Вереса. Ми ж намагалися грати у свій футбол».

Юрій Вірт, головний тренер «Вереса»:

«Не на такий результат ми розраховували. Але з перших хвилин команда залишилася вдесятьох. Помилка наших центральних захисників призвела до вилучення. По цьому епізоду питань немає. Хлопці віддали багато сил. Добре оборонялися. Після перерви навіть атакували більше. Мали чудові моменти. Металург створював проблеми, але ми їх вирішували. Помилка на старті призвела до такого результату».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» - «Металург».