Німеччина – Україна – 3:3. Нічийний дебют Реброва. Відео голів, огляд матчу

Дивіться відеоогляд товариського матчу, що проходить у Бремені

24873
0
УАФ

У понеділок, 12 червня, о 19:00 в Бремені на «Везерштадіоні» пройшов товариський матч між національними командами Німеччини та України (3:3).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У національної команди Німеччини у 2023 році офіційних матчів не передбачено, оскільки Бундестім має пряму путівку до фінального раунду на правах організатора Євро-2024.

Для збірної Німеччини гра проти команди України стала ювілейною 1000-ю в історії.

Збірна України 7 червня отримала нового наставника. За декілька днів до гри проти Німеччини контракт з УАФ підписав Сергій Ребров. Під його керівництвом синьо-жовті намагатимуться пробитися на чемпіонат Європи 2024.

Невдовзі, 16 та 19 червня, синьо-жовті проведуть матчі 3-го та 4-го туру кваліфікації Євро-2024 проти збірних Північної Македонії та Мальти.

⚽️ На 6-й хвилині Маріус Вольф відкрив рахунок для Німеччини за допомогою рикошету. Синьо-жовті на 19-й хвилині вирівняли ситуацію (1:1). Віктор Циганков використав асист Тимчика. VAR підтвердив, що офсайду не було.

⚽️ Синьо-жовті на 23-й хвилині вийшли вперед (2:1). Михайло Мудрик із вбивчої позиції пробив неточно, але допоміг рикошет від Антоніо Рюдігера. Другу в матчі гольову передачу з флангу зробив Олександр Тимчик.

⚽️ Потім Довбик запресингував суперника і віддав пас-цукерку на Віктора Циганкова (3:1). Німці завдяки голам Кая Хаверца і Йозуа Кімміха врятували ювілейну 1000-ну гру (3:3).

Товариський матч. 12 червня, Бремен

Німеччина – Україна – 3:3

Голи: Вольф, 6, Хаверц, 83, Кімміх, 90+1 (пен) – Циганков, 19, 56, Рюдігер, 23 (автогол)