Німеччина – Україна – 3:3. Текстова трансляція матчу

37706
235

Благодійний товариський матч

Німеччина – Україна – 3:3

Фюллькруґ (7), Гавертц (83), Кімміх (90+1, пенальті) - Циганков (18, 56), Рюдігер (23, автогол).

Маліновський (90)

Німеччина: Трапп, Рюдіґер, Раум (Генріхс, 71), Ґінтер, Кімміх, Ґорецка (Мусіала, 62), Шлоттербек (Клостерманн, 46), Брандт (Віртц, 71), Сане, Вольф (Хофманн, 62), Фюллькруґ (Гавертц, 46).

Запасні: тер Штеген, Лено, Керер, Джан, Чау.

Україна: Трубін, Миколенко, Матвієнко (Соболь, 78), Забарний, Тимчик, Степаненко (Ігнатенко, 65), Судаков, Мудрик (Піхальонок, 78) Циганков (Зубков, 71), Ярмоленко (Маліновський, 65), Довбик (Ванат, 65).

Запасні: Лунін, Бущан, Сваток, Бондар, Конопля, Сидорчук.

Стадіон: «Везерштадіон» (Бремен, Німеччина).

12 червня о 21:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

12 червня о 20:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Кімміх зрівняв рахунок. Трубін вгадав напрямок удару, але м'яч від штанги влетів у ворота!

12 червня о 20:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Маліновський отримав жовту картку за суперечку з арбітром

12 червня о 20:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

ПЕНАЛЬТІ!

Гавертс прийняв передачу у штрафному майданчику, виграв боротьбу у Матвієнка, а потім Соболь збив нападника.

12 червня о 20:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Рюдігер віддав довгу передачу на Гавертца у штрафний майданчик. Трубін вийшов з воріт та забрав м'яч до рук.

12 червня о 20:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Трубін на ближній стійці відбив м'яч після гострого прострілу від Генріхса.

12 червня о 20:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ГОЛ!

Гавертц скоротив відставання у рахунку. Рюдігер закинув м'яч на Гавертца, той виграв боротьбу у Матвієнка та пробив у дальній кут воріт.

12 червня о 20:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Заміни від Реброва. Соболь вийшов замість Миколенка, Піхальонок - замість Мудрика.

12 червня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Сане завдав удару з кута штрафного майданчика, м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

12 червня о 20:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Небезпечно!

Судаков вирізав передачу на лінії воротарського майданчика, але Ванат не дотягнувся до м'яча!

12 червня о 20:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Небезпечно!

Мудрик віддав пас на Зубкова у штрафний майданчик. Але Трапп вчасно вийшов з воріт та ліквідував небезпеку.

12 червня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Матвієнко невдало вибив м'яч після навісу. Він опинився у Рюдігера. Удар захисника Реала з меж штрафного виявився неточним.

12 червня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Ребров відправив відпочивати Циганкова. Замість нього на поле вийшов Зубков.

12 червня о 20:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Ще дві заміни у Німеччини. Віртс вийшов на поле замість Брандта, Раума замінив Генрікс.

12 червня о 20:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Мусіала пробив з меж штрафного майданчика. Захисник заблокував удар.

12 червня о 20:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Потрійна заміна у складі збірної України. Замість Довбика вийшов Ванат, замість Ярмоленка - Маліновський. Також Ігнатенко замінив Степаненко.

12 червня о 20:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Гавертс завдав удару з меж штрафного майданчика. Повз ворота

12 червня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Дві заміни у складі Німеччини. Вольф пішов з поля, замість нього вийшов Гофманн. Замість Горецка з'явився на полі Мусіала.

12 червня о 20:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Після третього гола Україна провели ще дві атаки. Однак до гольових моментів не створили.

12 червня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

ГООООООООООООООООЛ!

Довбик обікрав Гінтера у штрафному майданчику німців, який далеко відпустив м'яч, і віддав пас на Циганкова. Віктор легко переграв голкіпера!

12 червня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Мудрик отримав м'яч на своїй половині поля, набрав швидкість, Горецка збив його в поблизу центральної лінії.

12 червня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Німеччина, схоже, дещо змінила тактику. У другому таймі вони більше тримають м'яч між центральним колом та штрафним майданчиком збірної України. У першому таймі німці багато тримали м'яч безпосередньо біля штрафної зони.

12 червня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Тимчик після боротьби з Рюдігером опинився на газоні. Німець відмахнувся.

12 червня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах другого тайму Німеччина не пресингую так активно, як в першій половині зустрічі.

12 червня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Гавертс мав можливість завдати удару. На щастя, до небезпечного моменту справа не дійшла.

12 червня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 червня о 20:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Заміни у складі збірної Німеччини. Фюллькруґ залишив поле, замість нього вийшов Гавертс. Клостерманн замінив Шлоттербека.

12 червня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Другий гол збірної України записали на Рюдігера. Автогол.

12 червня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12 червня о 20:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12 червня о 19:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +3

Небезпечно!

Сане зі штрафного потужно пробив і влучив у поперечину! Схоже, що Трубін не бачив м'яч через велике скупчення гравців.

12 червня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Степаненко збив Кімміха поблизу нашого штрафного майданчика.

12 червня о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 2 хвилини

12 червня о 19:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Небезпечно!

Ярмоленко творить дива у штрафному майданчику Німеччини. Капітан прикрив м'яч корпусом, не дав відібрати його Шлоттербеку та віддав передачу п'ятою на Тимчика. Динамівець пробив повз ворота.

12 червня о 19:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Партнер закинув м'яч зі своєї половини на хід Мудрику. Михайло біля штрафного майданчика скинув швидкість, його наздогнав Рюдігер і виграв боротьбу за м'яч. Мудрик сфолив.

12 червня о 19:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Німеччина продовжує тиснути. Українцям не вдається долати пресинг господарів.

12 червня о 19:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Раум навісив у штрафний майданчик точно на партнера. Фюллькруґ з лінії воротарської зони завдав удару головою - м'яч полетів вище воріт.

12 червня о 19:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Раум намагався увійти з лівого флангу у штрафний майданчик, але Тимчик завадив йому.

12 червня о 19:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Німеччина оточила штрафний майданчик збірної України. Багато роблять передач. Але увійти у штрафний майданчик складно.

33’

Ярмоленко сьогодні багато грає у відборах. Знову вдала дія у захисті.

12 червня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Раум зробив сильний простріл з лівого флангу, Трубін вдало зіграв на перехопленні.

12 червня о 19:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Тривалу та красиву атаку провела Німеччина. Завершального удару завдав Горецка. М'яч пролетів поруч зі стійкою ворітю

12 червня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Яромленко знову класно зіграв у відборі. Зі своєї половини поля віддав передачу на хід Мудрику. Той пройшов вперед і намагався перевести м'яч праворуч на Довбика, але передачі не вистачило сили. Захисник збірної Німеччини перехопив м'яч.

12 червня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

ГООООООООООООООООООООЛ!

Ярмоленко на правому фланзі відібрав м'яч та відпасував вперед. Тимчик зробив простріл з флангу у штрафний майданчик, Циганков пропустив м'яч на Мудрика, який завдав удару, але влучив у Рюдігера. М'яч рикошетом від захисника влетів у ворота!

12 червня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12 червня о 19:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

ГОООООООООООООЛ!

Німеччина втратила м'яч біля штрафної українців, які змогли провести контратаку. Довбик підібрав м'яч, віддав пас на Забарного, а він зробив передачу на правий фланг. Тимчик прийняв м'яч та віддав пас на вихід Циганкову, той увійшов у штрафний майданчик та точно пробив в дальній кут! Арбітр відмінив взяття воріт через офсайд. Але VAR переглядав момент, після чого суддя зарахував гол!

12 червня о 19:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Німеччина продовжує володіти перевагою. Наші вимушені постійно діяти в обороні. Лише Довбик в центрі поля очікує, що партнерам вдасться відібрати м'яч та організувати контратаку

12 червня о 19:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Циганков зі штрафного удару зробив подачу у карну зону, але ніхто з українців не зміг дотягнутися до м'яча.

12 червня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Небезпечно!

Брандт прострілив вздовж воріт, але Раум приблизно з кута воротарського майданчика не влучив у ворота.

12 червня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12 червня о 19:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

ГОЛ!

Вольф отримав м'яч у штрафному майданчику України, завдав удару приблизно з 11-метрів, кілька українців намагалися заблокувати удар, але не змогли. М'яч рикошетом чи то від когось із захисників, чи від Фюллькруґа залетів у ворота Трубіна.

12 червня о 19:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Німеччина вже близько двох хвилин контролює м'яч. Поки що без небезпеки для України.

12 червня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Небезпечно!

Мудрик отримав м'яч від Трубіна поблизу свого штрафного майданчика. Михайло під пресингом Рюдігера хотів віддати назад на Трубіна, але не помітив, що на шляху м'яча вже з'явився Фюллькруґ. Німець отримав м'яч від Мудрика, але з лінії штрафного майданчика пробив повз ворота.

12 червня о 19:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Україна відібрала м'яч. Поки що наші тримають його поблизу свого штрафного майданчика. Німеччина прсингує.

1’

11 червня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Національні збірні України та Німеччини зустрінуться 12 червня у благодійному товариському матчі. Він відбудеться у Бремені на стадіоні «Везерштадіон». Початок призначено на 19:00 за київським часом.

Поєдинок між збірними Німеччини та України стане ювілейним для бундестіму — 1000-м в історії. Головний тренер збірної Німеччини Ганс-Дітер Флік на передматчевій прес-конференції зазначив, що його команда з нетерпінням чекає на цей матч, бо українська вміє грати у хороший футбол.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Для збірної України це буде перший матч під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва, який 7 червня офіційно розпочав виконання своїх обов'язків. На прес-конференції наставник подякував Німеччині – одній із країн, які найбільше допомагають Україні під час війни, а також звернув увагу на важливість поєдинку для українських уболівальників. «Я сказав гравцям, що ми маємо дати емоції нашим людям, щоб підтримати їх, маємо показати наш характер на полі. Ця гра не є офіційною, але дуже важливо показати наш характер», – наголосив Ребров.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Німеччина – Україна.