24 травня о 16:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

24 травня о 16:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Шулянський міняє Рибалку, Кобзар - Мірошниченка, а у Вереса Маткобожик змінив Курка.

24 травня о 16:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

Балан летить в грубий підкат.

83’

МОМЕЕЕЕНТ!!!!

Ковалець опинився перед воротами в щ=штрафному, вклав захисника і черпачком перекидав Когута - Вовченко виніс з лінії!

24 травня о 16:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Заміна у Вереса.

Дахновський замість Блізніченка.

24 травня о 16:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Небезпечно!

Дальній удар Владислава Шарая пролетів мимо правої штанги. Після кутового бив Балан, м'яч опустився на сітку.

24 травня о 16:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Удар Блізніченка справа в підкаті заблокував Логінов.

24 травня о 16:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Владислав Шарай міняє Пасіча, Шестаков замінив Гайдучика.

24 травня о 16:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Удар Ковальця низом з лінії штрафного забирає Когут.

24 травня о 16:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Заспокоїлася гра, давно вже не було жодної небезпеки.

24 травня о 16:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
66’

Балан випустив м'яч за поле в простій ситуації. Юрій Вірт взявся за голову.

24 травня о 16:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Коовалець і Вовченко лежать на газоні, медики на полі.

24 травня о 16:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Блізніченко трохи незграбно пішов напролом, не вийшло.

24 травня о 16:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
57’

Заміна в Олександрії.

Скорко міняє Мустафаєва.

24 травня о 16:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

ГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

Кльоц подав кутовий, Вовченко після відскоку від партнера розвернувся і лівою ногою пробив в дотик під дальню штангу метрів з 10, від якої м'яч влетів у сітку! 2:2.

24 травня о 16:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Момент!

Пасіч вийшов під гострим кутом на Шевченка, міг віддати на порожні партнерам. але вирішив бити і прогадав.

24 травня о 16:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
51’

Михайленко справа вийшов на ударну позицію, але віддав партнеру, який, пробиваючи здалека, влучив у того ж Михайленка.

24 травня о 16:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Станіслав Шарай після пасу справа бив з правого кута воротарського - мимо ближньої штанги.

46’

Кожушко замість Кулакова, Станіслав Шарай поміняв Лебеденка.

24 травня о 16:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

24 травня о 15:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’ +1

Логінов виходить замість травмованого Бондаренка.

24 травня о 15:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Удар Балана виявився таким тільки формально. Три хвилини тим часом додав арбітр.

24 травня о 15:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
44’

Гайдучик випадково вдарив Бондаренка ззаду під коліно. Спершу здалося, що це арбітр отримав пошкодження і лежить на полі, але перше враження виявилося оманливим.

24 травня о 15:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Показали цікавий кадр - біля стадіону йде будівництво, будівельники сидять і дивляться футбол.

24 травня о 15:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Атака Вереса правим флангом закінчилася заблокованим прострілом Балана.

24 травня о 15:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Балан постраждав, отримує допомогу біля поля.

24 травня о 15:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Сігеєв в боротьбі розбив ліктем до крові обличчя опоненту, але злого умислу не було. Зараз з'ясуємо, хто постраждав.

24 травня о 15:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Після оригінального пасу Кльоца з кутового відбувся надзвичайно незграбний удар когось з опорної зони, але м'яч транзитом через ще одного гравця Вереса опинився в Гайдучика перед воротами Олександрії. Форвард пробив мимо, було положення поза грою і так.

24 травня о 15:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Небезпечно!

Шевченко не без проблем відбиває дальній удар Кучерова!

24 травня о 15:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Момент!

Удар Ковальця лівою ногою метрів з 15 після скидки пролетів поруч з правою штангою!

24 травня о 15:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

ГГГГГГГГГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Гайдучик справа вийшов на ударну позицію, затягнув з ударом, віддавав вже назад на Блізніченка, той не дістав, але м'яч докотився до Кльоца, котрий з ліній штрафного сильно пробив у правий кут воріт Шевченка!

24 травня о 15:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Момент!

Пасіч продирався крізь двох, відпустив м'яч і носком ткнув його в напрямку воріт з лінії вротарського. Шевченко зумів зреагувати.

24 травня о 15:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Дальній удар Пасіча летить над перекладиною.

24 травня о 15:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Гайдучик міг вискочити на ворота, але в останній момент захисник вставив ногу.

24 травня о 15:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

ГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Ковалець після пасу на нього від захисника з центрального кола в дотик віддав на забігання Михайленку, той вибіг на Когута і з правого флангу штрафного сильно пробив у ближній кут! Міг би й Когут і виручити, але 0:2.

24 травня о 15:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Закидання Рибалки на Кулакова вийшло засильним.

24 травня о 15:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Небезпечно могло бути.

Михайлено був на ударній позиції в штрафному Вереса, але затягнув з ударом і так і не зумів пробити.

24 травня о 15:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

ГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

Ковалець пробив метрів з двадцяти, м'яч влучив у ногу Курка і знущально повільно закотився у лівий кут воріт дезорієнтованого Когута.

24 травня о 15:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Пасіч обробив закидання Блізніченка, але з лінії штрафного другим дотиком пробив значно вище.

24 травня о 15:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Мірошніченко вирішив нанести прямий удар. Вийшло метрів на три вище.

24 травня о 15:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Кльоц збив Бондаренка біля свого штрафного. Буде навіс.

24 травня о 15:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Гагун віддавав пас вперед, зробив це дуже неакуратно.

24 травня о 15:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

24 травня о 15:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Хвилина мовчання...

24 травня о 14:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

24 травня о 14:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

У середу, 24 травня, відбудеться поєдинок 28-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться рівненський «Верес» та «Олександрія». Матч пройде у Рівному, на полі стадіону «Авангард», початок о 15:00.

Нічого не зміг собі гарантувати «Верес» у матчах проти прямих конкурентів у боротьбі за збереження місця в «елітному» дивізіоні, тому тепер змушений надолужувати втрачене в матчах проти команд класом вище. Колектив Руслана Ротаня тим часом програв боротьбу за четверту сходинку київському «Динамо», але ще не убезпечив свої позиції від зазіхань переслідувачів. Утім, перемога в майбутній грі допоможе як одній, так і іншій стороні покращити власні позиції.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Верес» – «Олександрія».