24 травня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

24 травня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На лівому фланзі атаки в обличчя Кане ногою зіграв Пеглоу.

24 травня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Когут гратиме замість Рубчинського.

24 травня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

МОМЕНТ! Вискочив на ближню під подачу з кутового на правому фланзі від Піхальонка Сарапій перед Ісенком, але в площину воріт не поцілив.

24 травня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

МОМЕНТ! Подача з правого флангу відскочила на дальній бік штрафного, де головою бив Пасіч, але Ісенко потягнув із-під поперчини.

24 травня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Низом пробив Гуцуляк із зони перед штрафним повз праву стійку.

24 травня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Перевага дніпрян на чужій половині стає все більш вагомою.

24 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ! Удар зльоту від Пасіча з відскоку до пів кола перед штрафним пройшов повз ліву стійку.

24 травня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Хайнер гратиме замість Сватка.

57’

Повз ворота головою пробив Скляр на завершення подачі з лівого флангу на ближню стійку.

24 травня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Кутовий заробив колектив Скрипника на лівому фланзі.

24 травня о 14:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Пеглоу з лівого флангу зіграв на центральний вхід до штрафного на Рубчинського, але той пробив над воротами.

24 травня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Сваток отримав картку за розмови.

24 травня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Фолом проти Нестеренка в центрі поля зупинив контратаку суперників Бабенко.

24 травня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Сарапій п'ятою залишив зі штрафного на Довбика, але той потужно пробив у стінку.

24 травня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Поштовх проти Піхальонка, який із правого флангу заходив до штрафного.

24 травня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замість Матарріти вийшов Пасіч, а Гуцуляк гратиме замість Бланко.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

24 травня о 13:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +3

ГГГГГГГГГГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Кане почекав на Пердуту на правому фланзі штрафного в себе за спиною, зіграв до лицьової, а зі зворотного пасу пробив у дальній!

24 травня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Челядіна атакував Бланко на чужій половині біля центрального кола.

45’

Арбітр дозволив командам провести на полі ще, як мінімум, три хвилини.

24 травня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

На дальню стійку пішла подача кутового з правого флангу, але там Адамюк невдало підставив ногу.

44’

Закинули м'яч до правого флангу штрафного на Адамюка, але того випередив Ісенко й вибив на кутовий.

24 травня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Запустив м'яч над воротами Піхальонок на завершення передачі Рубчинського з лівого флангу штрафного.

24 травня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Дніпряни в позиційній атаці перебувають на чужій половині.

24 травня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Кане на правому фланзі захисту був збитий фолом Рубчинського.

24 травня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Челядін виконав штрафний із правого флангу подачею до рук воротаря.

24 травня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Пердута заробив штрафний на правому фланзі атаки в боротьбі проти Матарріти.

24 травня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

М'яч прилетів у руку, дійсно, але рикошетом від газону.

24 травня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Може й була гра рукою від Бацули під час подачі кутового з лівого флангу в центрі штрафного.

24 травня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Черговий перегляд VAR.

24 травня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Матарріта з лівого флангу штрафного грав під удар Довбику на порожні ворота, але Чеснаков прочитав.

29’

Бланко на лівому фланзі пішов від Пердути, проте здалеку пробив до рук Ісенку.

24 травня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Пас на Степанюка з правого флангу до штрафного прочитав Сарапій та не пустив суперника.

24 травня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Піхальонок у блок виконав подачу з правого флангу, після чого Ісенко на ближні забрав відскок.

24 травня о 13:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Довбик заробив на собі фол Кравця на правому фланзі атаки.

24 травня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Спочатку хоч був високий пресинг від Ворскли, але зараз і того нема.

24 травня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

МОМЕНТ! Стінка поміж Довбиком та Піхальонком перед штрафним завершилась ударом Олександра повз ліву стійку!

24 травня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Господарі спокійно тримають м'яч на чужій половині.

24 травня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Бланко не дав Кане пробити з-за меж штрафного на завершення прострілу з лівого флангу від Бацули.

24 травня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Утримання м'яча в центрі поля від Дніпра-1.

24 травня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ! Удар Скляра низом із пенальті в лівий кут.

10’

Адамюк ще й попереджене. Щось узагалі таке собі.

24 травня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

ПЕНАЛЬТІ. У руку м'яч не влучав. Фол? Таке щось.

24 травня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Адамюк блокував рукою удар Челядіна, а потім зачепив ноги суперника. Таке собі.

9’

А що тут із VAR?

24 травня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

МОМЕНТ! Адамюк у центрі штрафного кинувся під удар Челядіна, який у завершував простріл Пердути з правого флангу.

24 травня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Скляр здалеку з центральної зони пробив повз ворота.

24 травня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бланко на дриблінгу зайшов до лівого флангу штрафного й із-під трьох суперників поклав у дальній кут.

24 травня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Нестеренко здалеку пробив із центральної зони в захисника.

1’

Навіс Піхальонка з правого флангу зі штрафного пішов на дальню стійку, де до м'яча не дістався Адамюк.

24 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Бланко вже заробив штрафний на правому фланзі.

24 травня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

24 травня о 12:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

23 травня о 5:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У середу, 24 травня, в Ужгороді на стадіоні «Авангард» у матчі 28-го туру Української Прем'єр-ліги стосунки з'ясують «Дніпро-1» і «Ворскла» з Полтави.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Стартовий свисток у поєдинку пролунає о 13:00 за київським часом.

«Дніпро-1» у таблиці УПЛ посідає 2-е місце. У нього 64 очки після 27 поєдинків.

«Ворскла» має 36 пунктів і розташовується на шостій позиції в таблиці.

У матчі першого кола нинішньої кампанії «Дніпро-1» і «Ворскла» зіграли внічию 1:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» – «Ворскла».