Запасні: Непогодов, Варакута, Політіло, Селін, Штогрін, Чорткоєв.

«Минай»: Бандура – Рогозинський (Гончар, 82), Нємчанінов, Мельник, Ю. Кравчук, Дмитрук – Булеза, Віттенчук, Петька, Гечев (Твердохліб, 70) – Коломоєць (Чуєв, 88).

Запасні: Кемкін, Пеньков, Трубочкін, Шишка, Пономарь, Байдал, Голуб.

«Чорноморець» (заміни): Білий – 6,0, Авагімян – 6,0, Гладкий – б/о, Войтіховський – б/о.

«Минай» (заміни): Твердохліб – 6,0, Гончар – б/о, Чуєв – б/о.

20 травня о 14:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

20 травня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Передача з правого флангу від Гончара на дальній завершилась вибиттям м'яча захисником на кутовий.

20 травня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, три хвилини.

20 травня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Замість Коломойця дограватиме Чуєв.

87’

МОМЕНТ! Єрмаков від лівого входу до штрафного приклався в ближній кут, але Бандура перевів на кутовий.

20 травня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

МОМЕНТ! Зігі з боротьби біля правого кута штрафного скинув м'яч Єрмакову, який поцілив у воротаря з близької відстані.

20 травня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Авагімяна зрізав у центрі поля підкатом Кравчук.

20 травня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Гончар замінив Рогозинського.

20 травня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

МОМЕНТ! Гладкий у центрі штрафного замикав подачу з лівого флангу, але удар головою парирував Бандура.

20 травня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Білого поміняли на Гладкого.

78’

Войтіховський замінив Кузика.

20 травня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Боковий проспав захисника та дав офсайд Кузику під час закидання з глибини від Демченка.

20 травня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Бадібанга з правого флангу виконав подачу на суперника.

20 травня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Дуже потужний захист від Зорі.

20 травня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Гечева поміняв Твердохліб.

20 травня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Просто не виходить із чужої половини Чорноморець, але де моменти?

20 травня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

У Кравчука поцілив Путря дальнім ударом із правого флангу.

20 травня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Хадіду поміняли на Авагімяна.

61’

ГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Бандура кинув м'яч на лівий фланг на Гечева, який добіг аж до лицьової на чужій половині, звідки прострілював, але Хадіда зрізав м'яч у власні ворота!

20 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Бандура на дальній забрав подачу Кузика з кутового на лівому фланзі.

20 травня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Солідної сили постріл із правого флангу штрафного від Хадіди прилетів у голову Кравчуку.

20 травня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Бандура на дальній забрав подачу з лівого флангу від Брагару.

20 травня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Пас на лівий фланг атаки для Булези був занадто сильним.

20 травня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Кузик виконував подачу з правого флангу до центру штрафного, куди не встиг Васильєв.

20 травня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Грубий фол від Дмитрука проти Алефіренка на правому фланзі захисту.

20 травня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Алефіренко виконав занадто високу подачу з лівого флангу.

20 травня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

ПОПЕРЕЧИНА! Навіс від Алефіренка з лівого флангу несподівано полетів у верхній каркас воріт!

20 травня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

МОМЕНТ! Петько не зміг перевести в площину подачу з правого флангу зі штрафного від Гечева на ближній стійці.

20 травня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

І одразу Минай заробив штрафний на правому фланзі.

20 травня о 14:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

20 травня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через дві хвилини.

20 травня о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

МОМЕНТ! Удар головою з центру штрафного від Хадіди завершував подачу з правого флангу контратаки від Кузика, але м'яч пройшов над воротами.

20 травня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Удар зі штрафного від Хадіди прийшовся в стінку.

20 травня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Булеза відштовхнув від м'яча Кузика перед власним штрафним.

20 травня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Брагару збив перед чужим штрафним на правому фланзі атаки Вітенчук.

20 травня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Гості поступово затягують м'яч до чужої половини.

20 травня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

МОМЕНТ! Захисник на ближній підрізав у центрі воротарського простріл із правого флангу від Кузика, м'яч завалювався за комірець воротарю, але Бандура потягнув.

20 травня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Минай доволі впевнено виглядає навіть без м'яча в ногах.

20 травня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Попереджений Демченко за гру прямою ногою проти Петька перед чужим штрафним.

20 травня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Алефіренко ефектно перекинув м'яч над Мельником на центральній лінії, а той його збив.

20 травня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Алефіренко опинився в офсайді під час передачі Кузика за спини захисникам до центру штрафного.

20 травня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Білий вийшов на заміну Гучеку.

20 травня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Замінять захисника Чорноморця.

25’

Вітенчук травмував Гучека рухом прямою ногою в напрямку м'яча в центрі поля.

20 травня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Булезу збив Васильєв на правому фланзі атаки.

20 травня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Над воротами завдав удару Хадіда, обігравшись у пас із партнером перед штрафним.

20 травня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Дальній удар Кузика з правого флангу прийшовся в захисника.

20 травня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Подачею з правого флангу Дмитрук влучив у Єрмакова. Аут.

20 травня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

На середньому виході з воріт Бандура перехопив закидання з глибини на Алефіренка.

20 травня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Кузик виконав подачу з правого флангу на голову Васильєва, але той перевів повз дальню стійку.

20 травня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Офсайд у Алефіренка під час закидання на лівий фланг штрафного.

20 травня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Важко атакувати Минаю, тому м'яч тримають гравці позаду.

20 травня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Невдала подача з правого флангу від кутового прапорця від Миная.

20 травня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Демченко на дальній скидав подачу з правого флангу від Зігі на Алефіренка, але спрямував м'яч над партнером.

20 травня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Тримає м'яч на чужій половині Чорноморець.

20 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

20 травня о 12:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 травня о 12:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 травня о 12:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 20 травня, відбудеться поєдинок 27-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться одеський «Чорноморець» та закарпатський «Минай». Матч проходитиме в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 13:00.

Під кінець сезону боротьба за місця у турнірній таблиці УПЛ помітно загострилася, тому команди потребують набраних очок. Хтось, як колектив Романа Григорчука, для того, щоб убезпечити свої позиції від зони вильоту, а хтось, як футболісти Володимира Шарана, для того, щоб із неї вибратись. «Минай» останнім часом чимало крові попив у наших лідерів, «Дніпра-1» та «Шахтаря», але обидва матчі програв (двічі по 0:1). А ось «Чорноморець» хоча би «гірників», але таки залишив без повного комплекту очок. А що покажуть команди у очній зустрічі?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Минай».