Юрій ВЕРНИДУБ: «Може, я сліпий? Ми не повинні були сьогодні програвати»
Наставник «Кривбаса» – про матч з «Ворсклою»
![Юрій ВЕРНИДУБ: «Може, я сліпий? Ми не повинні були сьогодні програвати»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/134/orig_626891.jpg)
Головний тренер криворізького «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував виїзний матч з полтавською «Ворсклою» (0:1) у 27-му турі Української Прем’єр-ліги.
– Вітаю «Ворсклу» з перемогою. Степанюк забив шикарний гол. Які тут можуть бути питання? Помітно, що нам не вистачає в лінії атаки останньої передачі від виконавців. Тому так і склалося. На жаль, я не розумію деякі моменти в грі: коли людина судить – а потім починає щось видумувати, «вимишляти»… Не знаю, які слова тут можна підібрати.
Будь-яке торкання до гравців «Ворскли» – одразу крик, падіння, свисток. Крик, падіння, свисток – і так по колу. З боку нашої команди я цього не побачив. Може, я сліпий? Ми не повинні були сьогодні програвати. Але це футбол. Це спорт. Це – життя.
Я вдячний всім, хто прийшов переглянути цей матч. Розумію, що більше підтримували «Ворсклу», адже вона грала вдома. Вітаю полтавчан і найкращі побажання клубу «Ворскла». Продовжуйте рухатися далі. Миру і Перемоги!
– Юрію Миколайовичу, за три тури до кінця чемпіонату, коли турнірні завдання вже де-факто вирішені і гравці вже подумки «на валізах», як вам вдається зацікавлювати і стимулювати футболістів, щоби вони виходили на поле і віддавались повністю?
– Мої хлопці заведені і рвуться в бій. Так, у нас є певні кадрові труднощі, тому є місце ротації. Нічого ти з цим не зробиш. Подивіться на друге коло: тільки перші тури ми зіграли більш-менш у тому складі, який готували взимку на зборах. А потім – травми, травми, травми. Доводилося вирішувати і це.
Але я задоволений тим, що хлопці дуже швидко розуміють завдання нашого тренерського штабу і виконують ту роботу, яку ми вимагаємо. Думаю, що все буде добре – але глибиною складу ми дійсно похизуватися не можемо. От якби була «глибшою» конкуренція… Але поки цього немає. Коли це з’явиться – думаю, і результати будуть зовсім іншими. Як і місце, яке ми займатимемо.
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697036.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697036.jpg)
У півфіналах зіграють Франція – Єгипет, Марокко – Іспанія
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697041.jpg)
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697041.jpg)
Підопічні Тьєррі Анрі обіграли аргентинців з рахунком 1:0 у 1/4 фіналу турніру
![Золото Олімпіади!!! Харлан із подругами виграли фінал ОІ у фехтуванні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697161.jpg)
![Золото Олімпіади!!! Харлан із подругами виграли фінал ОІ у фехтуванні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697161.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697028.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697028.jpg)
![Екстренер Шахтаря назвав українця, який кращий за Холанда і Кейна](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697178.jpg)