Не виходить у Кривбаса створити гольовий момент.

19 травня о 16:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У Ворскли Чеснаков вийшов замість Сефері. Чеснаков через травму не грав з 16 квітня.

19 травня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 травня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Дебелко увійшов у штрафний майданчик, але йому завдали завдати удару.

19 травня о 16:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Дібанго навісив з лівого флангу, Ісенко пішов читати пас, зробивши кілька кроків вперед, але м'яч ледь не залетів у ближній кут.

19 травня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

У складі Ворскли Крупський замінив Кане.

81’

У Кривбаса замість Рябова вийшов Опанасенко.

19 травня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Небезпечно

Капіч відпасував на Дібанго, той пробив з лінії штрафного - Ісенко відбив.

19 травня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

У Кривбаса Кораблін замінив Луньова.

19 травня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Небезпечно

У контратаці вивели на ударну позицію Сефері, він пробив з меж штрафного майданчика, але м'яч полетів туди, де і знайходився голкіпер. Кліщук відбив м'яч.

19 травня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Хомченовський завдав удару головою - повз ворота.

19 травня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

МОМЕНТ!

Семотюк завдав дальнього удару - Ісенко витягнув м'яч з-під поперечини.

19 травня о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Заміна у складі Ворскли. Юрченко вийшов на поле замість Челядіна. Юрченко грає вперше після 7 квітня, коли він отримав травму у матчі з Інгульцем.

19 травня о 16:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Луньов у штрафному майданчику намагався обіграти одразу двох суперників, але втратив м'яч. Потім вступив у боротьбу, в якій арбітр зафіксував фол з боку Луньова.

19 травня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Скляр з лінії штрафного майданчика намагався віддати тонку передачу на Степанюка, але захисник зіграв на перехопленні.

19 травня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Пердута прострілив у штрафний майданчик, Кліщук у стрибку вибив перехопив передачу.

19 травня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

ГООООООООООООЛ!

Довгу навісну передачу зробив Бацула. Степанюк пробив головою метрів з десяти - м'яч влетів точно в лівий кут воріт. Кліщук стрибав, але не зміг дістати м'яч. Дуже точним вийшов удар.

19 травня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

У складі Кривбаса Семотюк вийшов замість Соси.

19 травня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

МОМЕНТ!

Після довгої передачі зі своєї половини поля Пердута прийняв м'яч у штрафному майданчика, відпасував на Павлюка, той завдав удару, але м'яч заблокував Рябов. Кане грав на добиванні, але його удар прийшовся вище воріт.

19 травня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Пердута в центрі поля виграв м'яч у Соси, пройшов вперед і відпасував на Челядіна, але його удар заблокував Рябов.

19 травня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ворскла на початку другого тайму діє активніше за Кривбас.

19 травня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Степанюк продовжив боротьбу та намагався завдати повторного удару, але вдарив по ногах Рябову.

19 травня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Небезпечно

Пердута добровся до кінця на лицьовій лінії, віддав під удар Степанюку, але нападник не зміг нормально пробити.

19 травня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Соса отримав жовту картку. Наступив на ногу Пердуті.

19 травня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Небезпечно

Соса помилився в центрі поля, Кане перехопив м'яч та відпасував на Сефері, який був у штрафному майданчику. Албанець пробив вище воріт.

19 травня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Замін у перерві тренери не виконали. Хоча вони, напевно, не завадили. На перших хвилинах другого тайму картина на полі не змінюється. Боротьба та неточні передачі.

19 травня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Степанюк забіг в офсайд

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО

19 травня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Один удар в площину воріт за перший тайм на дві команди.

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

19 травня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Луньов завдав удару зі штрафного - несильно, Ісенко спокійно впіймав м'яч.

Компенсовано 2 хвилини

45’

Луньов з правого флангу змістився в центр та намагався дійти до штрафного майданчика, але збив його.

19 травня о 15:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Стецьков зі штрафного завдав удару з 30 метрів - вище воріт. Непоганий удар.

19 травня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Павлюк у підкаті збив Дебелко, який вже встиг віддати передачу.

19 травня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди продовжують грати без гольових моментів. Багато боротьби на полі.

19 травня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Степанюк прийняв м'яч у штрафному майданчику, скинув на Сефері, який віддав під удар Павлюку. Удар метрів з 20-ти виявився неточним.

19 травня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Задерака в центрі поля ударив по ногах Челядіна.

19 травня о 15:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Невдало розіграла штрафний Ворскла. Занадто сильно Бацула відпасував на хід Пердуті.

19 травня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Кане проривався правим флангом до штрафного вперед, Дібанго збив його неподалік від правого кута штрафного майданчика. Попередження.

19 травня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Атака другим темпом завершилася ударом Раміреса через себе приблизно з 14 метрів - вище воріт.

19 травня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Кане навісив з кутового, Соса виніс м'яч зі штрафного майданчика.

19 травня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Сефері занадто активно боровся руками з Понєдельніком.

21’

Луньов завдав удару приблизно з 23 метрів - трохи вище "дев'ятки".

19 травня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Багато боротьби в центрі поля. Помітно, що футболісти обох команди серйозно налаштувалися на матч, але вони чимало помиляються при побудові атак.

19 травня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Минуло 15 хвилин матчу. Гра рівна, моментів мало, неточних передач чимало.

19 травня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Соса та Челядін зіштовхнулись в центрі поля. Гравцю Ворскли надають медичну допомогу.

19 травня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Ворскла розіграла кутовий, однак небезпеки біля воріт Кривбасу це не принесло.

19 травня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Луньов сфолив на Пердуті. Штрафний удар виконала Ворскла. Бацула навісив, м'яч влучив у Дібанго та полетів в бік воріт - Кліщук забрав м'яч.

19 травня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Небезпечно

Луньов завдав потужного удару з лінії штрафного майданчика - поруч зі стійкою пролетів м'яч.

19 травня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кілька хвилин команди грають переважно в центрі поля. Загострити ніхто не може.

19 травня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Розіграш кутового завершився дуже неточним ударом Хомченовського з далекої відстані.

2’

Кривбас у своїй першій атаці заробив кутовий.

19 травня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Ворскла провела першу атаку. Сефері з лівого флангу змістився трохи в центр та завдав удару здалеку - вище воріт.

18 травня о 16:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 19 травня, відбудеться поєдинок 27-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться полтавська «Ворскла» та криворізький «Кривбас». Початок матчу на полтавському стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського призначено о 15:00.

«Ворскла» та «Кривбас» разом із ковалівським «Колосом» ведуть боротьбу за 6-8 місця. Поки що у цій трійці лідирує «Кривбас», у якого 35 очок, «Ворскла» та «Колос» набрали по 33 залікові бали.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Ворскла» після трьох невдалих матчів (дві поразки та одна нічия) здобула у минулому турі перемогу над ФК «Львів». «Кривбас» в останніх трьох турах по одному разу виграв та програв, ще один поєдинок звів унічию.

Полтавський та криворізький клуби провели між собою 40 матчів: 11 перемог на рахунку «Ворскли», 17 – в активі «Кривбасу», 12 разів команди не виявили переможця. У поєдинку першого кола чемпіонату «Кривбас» виграв з рахунком 1:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» - «Кривбас».