Заміни «Дніпра-2»: Матарріта – 6,0, Бабенко – 5,5, Танчик – 6,0, Когут – 5,5, Є.Пасіч – б/о.

Заміни «Колосу»: Болбат – 5,5, Ільїн – 5,5, Попов – 5,5.

19 травня о 15:56 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

19 травня о 15:55 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +5

ГОООЛ! Сарапій!!!! 2:1!!!

90’ +4

Танчик віддав до штрафної площини на Довбика, але того віддтер Чоботенко. Буде кутовий.

19 травня о 15:54 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +2

Матарріта виконав крос зліва. Перед воротами Колоса одразу двоє його партнерів намагалися нирнути під цю передачу – ніхто з них до м'яча не дістався.

19 травня о 15:53 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’ +1

Болбат зі штрафного виконав подачу відверто за ліцеву лінію поля.

19 травня о 15:51 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
90’

Додано п'ять хвилин.

19 травня о 15:49 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
88’

Кутовий для Дніпра-1. Піхальонок подав, Матарріта скинув у район 11-метрової позначки, а там нікого з партнерів не виявилося.

19 травня о 15:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
86’

Номінальні господарі щосили йдуть вперед на ворота Колосу. Гості тримаються.

19 травня о 15:44 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
83’

Попереджений Матарріта. Грубо зіграв против Оріховського.

82’

Арбітр, до речі, за допомогою ВАР роздивився момент щодо виконання вільного удара гравцями Дніпра-1.

19 травня о 15:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
81’

Після відката м'яча пробив на силу Піхальонок – влучив у скупчення з гравців Колосу.

19 травня о 15:42 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
80’

Арбітр призначає вільний удар на користь Дніпра-1 на 11-метровій позначці штрафної площини гостей. Здається, що це кульмінаційний момент матчу.

19 травня о 15:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
78’

Отримує попередження Ільїн.

19 травня о 15:38 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
76’

Попереджений Мілько. Сфолив против Пеглоу. Але не достатньо грубо, щоб на жовту.

19 травня о 15:36 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

Момент у Днепра-1. Фесюн врятував Колос після удару Пеглоу.

19 травня о 15:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
74’

Заміна у Дніпра-1: Є.Пасіч замість Хайнера.

73’

Момент у Дніпра-1. Піхальонок пробив влучно у крос-бар воріт Колоса. Віддав пас йому Пеглоу.

19 травня о 15:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
71’

Колос отримав право на кутовий. Гості розіграли корнер спокійно.

19 травня о 15:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

Заміна у Колоса: Попов замість Безбородька.

19 травня о 15:30 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
69’

Заміна у Дніпра-1: Когут замість Рубчинського.

19 травня о 15:28 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
66’

Момент у Дніпра-1. Від Матарріти проходить пас до Танчика і той у дотик метрів з 14-ті пробив – Фесюн ловить.

19 травня о 15:24 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
63’

Заміни у Колоса: Ільїн замість Велетня та Болбат замість Мякушка.

19 травня о 15:23 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
62’

М'яч у воротах Колоса, але арбітр фіксує фол у атаці з боку Довбика.

19 травня о 15:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
60’

Гравці Дніпра-1 на куражі продовжують атакувати.

19 травня о 15:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
57’

ГООООЛ! Довбик. 1:1!!!! Нападник Дніпра-1 забив 24-й гол у сезоні. Танчик головою накинув м'яч на лінію площини воріт, звідки Довбик у дотик майже вколотив м'яч під поперечину.

19 травня о 15:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
55’

Заміна у Дніпра-1: Танчик замість Адамюка.

54’

Гру продовжено.

52’

У грі пауза. Адамюк розбив голову під час гри на другому поверсі. Моєливо, буде вимушана заміна.

19 травня о 15:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
50’

Ковалівці холоднокровні у протидії супернику. Діють без паніки.

19 травня о 15:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
48’

Гравці Дніпра-1 намагаються атакувати. Великими силами, звичайно.

46’

Попереджений Ємець.

19 травня о 15:09 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
46’

Заміни у Дніпра-1: вийшли Матарріта та Бабенко замість Назаренка та Бланка.

19 травня о 15:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

19 травня о 14:52 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +4

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

19 травня о 14:50 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +2

Арбітр переглядає момент за допомогою ВАР. Дивно! Але після цього гол зараховується. Колос веду у рахунку вперед.

19 травня о 14:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’ +1

ГООООЛ!!!! Мякушко! 0:1!!! Від голкіпера Фесюна пройшов пас через все поле в атаку Колоса. Звідти м'яч перейшов у штрафну площину до Безбородька, а той розвернувся та віддав у центр під удар Мякушко.

19 травня о 14:47 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
45’

Додано дві хвилини.

44’

На полі активніші гравці Колоса. Дивно? Але так проходить гра в Ужгороді. Можливо, команди вже просто дограють перший тайм.

19 травня о 14:45 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
42’

Ковалівці розіграли кутовий без загострення та без завершення.

42’

Момент у Колоса. І знову після контратаки. Буде кутовий, адже м'яч псля удара гравця Колоса з рекошетом небезпечно пролетів над поперечиною.

19 травня о 14:43 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
39’

Затишшя після всплеску активності. Така пауза потрібна, в першу чергу, гравцям Дніпра-1.

19 травня о 14:40 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
36’

Гравці Колоса знову пробачають суперникам. Після пасу від Мякушка праворуч центра з м'ячем виявився Безбородько. Він спробував на замасі отримати ще більше простору для удару – захисник виніс м'яч на кутовий.

19 травня о 14:37 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
35’

Крос зліва від Назаренка міг залетіти за комірець Фесюка – м'яч покинув межі поля над поперечиною.

19 травня о 14:35 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
32’

Момент у Колоса. Після пасу від Безбородька на самоті перед Рибаком виявився Оріховський. Йому ніхто не заважав пробити влучно метрів з 10-ти – він пустив м'яч повз дальній кут воріт Дніпра-1. Це був супер момент у гравця Колоса!

19 травня о 14:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
31’

Момент у Дніпра-1. Навіть, два. Спочатку заблокували удар від Піхальонка, потім не зміг влучно додати Рубчинський. Схоже на пожежу.

19 травня о 14:31 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
28’

Піхальонок з кута поля намагався знайти Довбика – пас вийшов неточним.

19 травня о 14:29 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
27’

Гравці Колоса показують, що теж вміють класно контролювати м'яч, змушуючи суперників працювати без нього.

19 травня о 14:26 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
24’

Мякушко перспективно віддавав до штрафної площини на Безбородька – хтось з захисників пас перехопив.

19 травня о 14:25 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
22’

У гравців Дніпра-1 триває пошук шляхів до воріт Колоса. Поки що їм більше вдається контроль м'яча.

19 травня о 14:22 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
19’

Момент у Дніпра-1. Після пасу від Довбика з лінії штрафної площини з правої ноги пробивав Пеглоу – м'яч пішов кудись у небо.

19 травня о 14:20 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
18’

Піхальонок довгим пасом намагався знайти попереду Пеглоу. Але Фесюн виявився першим на м'ячі.

19 травня о 14:18 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
15’

Черговий розіграш стандарта біля воріт Рибака завершився тим, що м'яч покинув межі поля – удар від воріт.

19 травня о 14:17 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
15’

Сваток просто своєю присутністю блокує удар від Мякушка. Буде кутовий.

19 травня о 14:16 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
14’

Гості разіграли корнер без бажаного для них загострення.

14’

Колос отримав право на кутовий після швидкої контратаки, яка достатньо сильно напрягла захист Дніпра-1.

19 травня о 14:15 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
13’

Мякушко награв на попередження. За фол проти Адамюка.

19 травня о 14:14 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
12’

У атаці Колоса м'яча міг торкнутися Безбородько та зробити пас у продовження випаду, але не зміг. Цікаво, нападник Колоса до цього хоч один раз м'яча торкнувся?

19 травня о 14:12 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
10’

Напівмомент у Дніпра-1. Піхальонок з правого краю виконав навіс, на нього відгукнувся Пеглоу та пробив головою з дуже гострого кута – Фесюн парирував, а захисники винесли м'яч вперед подалі.

19 травня о 14:10 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
8’

Колос грає не у обороні, а від оборони. Виключно про захист гості не думають. Втім, ігрова ініціатива все ж за Дніпром-1.

19 травня о 14:08 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
5’

Довбик пробив зі штрафного метрів з 26-ти. Пробив він сильно, але вище над поперечиною.

19 травня о 14:07 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
3’

Перший момент у матчі. І не від Дніпра-1, а від Колоса. Кравченко від центральної лінії поля пробив по воротам Рибака, який вийшов з них далеко вперед. Вийшло небезпечно – м'яч над поперечиною покинув межі поля.

19 травня о 14:05 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
2’

Дніпро-1 отримав право на перший у матчі кутовий. Стандарт був розіграний, пішов крос з лівого боку до дальної стійки – без загострення.

19 травня о 14:03 Юрій Остроумов Юрій Остроумов
1’

Очікувано гравці Дніпра-1 одразу пішли в атаку.

19 травня о 14:02 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

ГРА РОЗПОЧАЛАСЯ

19 травня о 14:01 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Для початку матчу все готово. Пролунав Гімн України. Команди хвилиною мовчання віддали шану всім, хто загинув у війні з рашистськими окупантами.

19 травня о 13:48 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

Вже відомі склади команд.

18 травня о 4:34 Юрій Остроумов Юрій Остроумов

У п'ятницю, 19 травня, в Ужгороді на стадіоні «Авангард» у матчі 27-го туру Української Прем'єр-ліги стосунки з'ясують «Дніпро-1» і «Колос» із Ковалівки.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Стартовий свисток у поєдинку пролунає о 14:00 за київським часом.

«Дніпро-1» у таблиці УПЛ посідає 2-е місце. У нього 61 очко після 26 поєдинків.

У «Колоса» є 33 пункти і восьма позиція у таблиці.

У матчі першого кола нинішньої кампанії «Дніпро-1» переграв «Колос» у Ковалівці з рахунком 3:1. Героем зустрічі тоді стал нападник «Дніпра-1» Артем Довбик, який оформив хет-трик.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» – «Колос».