19 травня о 0:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

19 травня о 0:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МОМЕНТ! Приклався Паредес із центральної зони перед штрафним над воротами.

19 травня о 0:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
120’ +2

Юве не вилазить із чужої половини.

19 травня о 0:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
120’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, чотири хвилини.

19 травня о 0:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
118’

Паредесу жовта за розмови.

118’

Сусо затягував час під час заміни.

19 травня о 0:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
118’

Замість Сусо дограватиме Рекік.

19 травня о 0:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
117’

Міретті попередили за фол проти Ракітича на правому фланзі захисту.

19 травня о 0:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
115’

ВИЛУЧЕННЯ! Акунья отримав безглузду другу жовту за затягування часу.

19 травня о 0:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
112’

Рукою зупинив м'яч Міретті в боротьбі на правому фланзі захисту проти Гомеса.

19 травня о 0:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
109’

Гудель на лівому фланзі штрафного вибив на кутовий м'яч із-під ніг Міретті.

19 травня о 0:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
107’

Навіс від К'єзи з правого флангу на ближній забрав Буну.

19 травня о 0:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
106’

На заміну Куадрадо вийшов Мілік.

106’

Замість Наваса вийшов Гомес.

19 травня о 0:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ОВЕРТАЙМ РОЗПОЧАТО!

19 травня о 0:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИИЙ ОВЕРТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

105’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, одну хвилину.

19 травня о 0:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
105’

Данило підставив ногу під просування правим флангом атаки Монтіеля.

104’

Незрозуміле скидання від Баде до центру штрафного, після перехопленої подачі з правого флангу.

19 травня о 0:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
101’

Насипає подач до чужого штрафного Ювентус тим часом.

19 травня о 0:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
99’

Монтіель гратиме замість Хіля.

19 травня о 0:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
97’

Несильний удар головою від Влаховича завершив подачу з лівого флангу від Рабьо.

19 травня о 0:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
95’

ГГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Хіль прицільно подав із лівого флангу до центру штрафного, а Ламела головою пробив у ближній кут!

19 травня о 0:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
95’

МОМЕНТ! Буну відбив перед собою та забрав відскок від пострілу К'єзи з лівого флангу штрафного.

19 травня о 0:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
93’

Влахович завозився на правому фланзі штрафного на прийомі м'яча, тому Гудель блокував його удар.

19 травня о 0:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
92’

К'єза блокував фолом просування Хіля лівим флангом атаки.

18 травня о 23:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИИЙ ОВЕРТАЙМ РОЗПОЧАТО!

18 травня о 23:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ОСНОВНИЙ ЧАС МАТЧУ СПЛИВ!

90’ +2

Сусо з правого флангу виконав подачу на дальню, де Хіль відштовхнув від себе Куадрадо.

18 травня о 23:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

90’

МОМЕНТ! Удар головою від Ен-Несірі завершував подачу з правого флангу від Сусо, але Щесни витягнув м'яч із дальнього кута.

18 травня о 23:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

На заміну Локателлі вийшов Міретті.

18 травня о 23:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Костич гратиме замість Ілінга.

18 травня о 23:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

МОМЕНТ! Щесни витягнув удар від Сусо зі штрафного в центральній зоні в правий кут.

81’

Хіль отримав ззаду по ногам перед чужим штрафним від Паредеса.

18 травня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Навас виконав подачу з правого флангу, до якої в центрі штрафного не пустили Ен-Несірі.

18 травня о 23:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Сусо пішов на фол проти Данило на чужій половині.

18 травня о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! К'єза завозився з м'ячем перед власним штрафним, після чого через ноги Акуньї та Ламели м'яч дістався Сусо, який від пів кола пробив у лівий верхній кут!

18 травня о 23:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Замість Окампоса вийшов Ламела.

18 травня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Бомбардування чужого штрафного подачами з флангів від Севільї.

18 травня о 23:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

ГГГГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Передачу головою від Рабьо до правого флангу штрафного Влахович у боротьбі проти двох суперників перетворив на гол!

18 травня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Кіна поміняв Влахович.

64’

К'єза гратиме замість Ді Марії.

18 травня о 23:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Повз праву стійку пробив Сусо з центральної зони перед штрафним.

18 травня о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Сусо гратиме замість Торреса.

18 травня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Дальній постріл від Гуделя з лівого флангу блокував Локателлі.

18 травня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

МОМЕНТ! Удар головою на завершення подачі Паредеса з правого флангу спрямував повз дальню стійку.

18 травня о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Акунья зіграв у Куадрадо, який намагався втекти правим флангом контратаки.

18 травня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ! Фернандо відпустив Рабьо в прорив до лівого флангу штрафного, звідки суперник потім пробив повз дальню стійку.

18 травня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Гатті перевів у аут простріл із лівого флангу штрафного від Хіля.

18 травня о 23:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ! Із лівого флангу штрафного в дальній кут низом бив Хіль, але Щесни забрав.

51’

Слабеньким вийшов удар головою в Баде з центру штрафного, після серії відскоків м'яча.

18 травня о 23:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Рабьо прискорився до центральної зони перед чужим штрафним, але здалеку пробив низом до рук Буну.

18 травня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Акунья прострілом/пострілом із глибини лівого флангу спрямував м'яч повз дальню стійку.

18 травня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Окампос у боротьбі на правому фланзі атаки не зачепився за м'яч.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

18 травня о 22:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18 травня о 22:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +4

Відустне рішення щодо пенальті.

18 травня о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

VAR зацікавив підкат на правому фланзі штрафного від Куадрадо проти Торреса.

18 травня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Щесни забрав на дальній подачу від Акуньї з лівого флангу.

45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще три хвилини.

18 травня о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Передачу з лівого флангу від Хіля блокував захисник.

18 травня о 22:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Кін жорстко зіграв проти Окампоса на лівому фланзі захисту, після чого суперник завівся.

18 травня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Данило закинув до правого флангу штрафного на Локателлі, який перевів під порожні Рабьо, але до цього був у офсайді.

18 травня о 22:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Замість Фаджолі гратиме Паредес.

18 травня о 22:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Заміна потрібна Фаджолі.

39’

Гудель у центральному колі влетів у боротьбі в Фаджолі.

18 травня о 22:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

МОМЕНТ! Окампос потужно приклався з правого флангу штрафного в ближній кут, але Щесни перевів на кутовий.

18 травня о 22:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ! Із підйому на правому фланзі штрафного Ракітич пробив над воротами.

33’

ШТАНГА! Продавив на правому фланзі штрафного Баде Кін, після чого бив у дальній кут низом, але в стійку м'яч ногою переправив Буну.

18 травня о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Ракітич головою завершував подачу з правого флангу від Окампоса, але головою пробив над воротами.

18 травня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

МОМЕНТ! Шаленої сили дальній постріл із центральної зони від Акуньї під поперечину парирував на кутовий Щесни!

18 травня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ! Геніальний пас низом від Рабьо з глибини поля до правого флангу штрафного Ді Марія завершив невдалою спробою перекидання воротаря.

18 травня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Гатті в центрі штрафного перехопив подачу Акуньї з лівого флангу.

18 травня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

МОМЕНТ! Навас із правого флангу вирізав подачу на ближній кут воротарського, де в падінні бив головою Окампос, але на лінії парирував Щесни!

18 травня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Ракітич виконав невдале переведення на правий фланг атаки.

21’

Юве, поки що, читає весь вертикальний футбол суперників.

18 травня о 22:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18 травня о 22:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Чергова програна Кіном боротьба проти Баде. Цього разу – на лівому фланзі.

18 травня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Із м'ячем у ногах Севілья, але все перекрито.

18 травня о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

МОМЕНТ! Фаджолі з кутового на правому фланзі подав до центру штрафного на голову Гатті, той пробив, але на лінії витягнув складний м'яч Буну!

18 травня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Фаджолі закрутив у голову Баде з лівого флангу штрафного, заробивши кутовий праворуч.

18 травня о 22:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Севільї не вдалось нав'язати суперникам свою гру, на відміну від матчу проти Юнайтед.

18 травня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Кін не бачив Гуделя під час закидання на правий фланг атаки, тому зіграв прямою ногою в живіт супернику.

18 травня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Торреса біля лівого кутового прапорця збив Рабьо.

18 травня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Висока подача з правого флангу від Наваса не знайшла голову партнерів.

18 травня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

У суперника перед собою пробив Ракітич у центральній зоні перед штрафним.

18 травня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Грали в пас Локателлі та Фаджолі на правому фланзі атаки, але Акунья втрутився, тому його довелось рубати.

18 травня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Невпевнений удар головою від Ен-Несірі під час подачі з лівого флангу від Акуньї.

18 травня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Куадрадо наступив на м'яч під час вибивання з правого флангу штрафного, Ракітич перехопив, але простріл блокував Бремер.

18 травня о 22:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Утримання м'яча від Юве на чужій половині.

18 травня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 18 травня, відбудеться поєдинок-відповідь півфіналу Ліги Європи УЄФА, у якому змагатимуться андалузька «Севілья» та туринський «Ювентус». Матч пройде у Севільї (Іспанія), на полі стадіону «Рамон Санчес Пісхуан», початок о 22:00.

Огидну гру перед рідною публікою провів тиждень тому колектив Массіміліано Аллегрі й лише дивом не програв (1:1). Особливого часу на виправлення ситуації туринський «Ювентус» не мав, тому в гості до «Севільї» він поїде рівно з такими ж ризиками, як і колись «Манчестер Юнайтед». Чим це завершилося тоді, знає вся футбольна Європа (розгром 3:0), але до чого призведе зараз – ніхто не знає. Чи стане Хосе Луїс Менділібар продовжувачем переможних традицій андалузького колективу у цьому турнірі?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Севілья» – «Ювентус».