Дубль + найкращий гравець. Названо оцінку Ярмоленка за матч Аль-Айна в ОАЕ

Підопічні Сергія Реброва впевнено обіграли «Аль-Батаєх»

2858
1
ФК Аль-Айн. Андрій Ярмоленко

У п'ятницю, 13 травня, відбувся матч 26-го туру чемпіонату ОАЕ з футболу між клубами «Аль-Айн» та «Аль-Батаєх». Гра завершилася з рахунком 5:2 на користь підопічних Сергія Реброва.

Український легіонер господарів поля Андрій Ярмоленко вийшов із перших хвилин і відзначився дублем. Його замінили на 83-й хвилині.

Після завершення поєдинку статистичний портал AiScore поставив Ярмоленко оцінку в 9.2 бали. Крім двох голів, Андрій 34 рази доторкнувся до м'яча, віддав 29 точних передач (85,3%), двічі перехопив м'яч, 1 раз успішно здійснив винос, двічі сфолив, двічі заробив на собі фол, 1 раз втратив м'яч і тричі завдав удару по воротах.

Оцінка в 9.2 балів – найвища серед усіх гравців зустрічі.

«Аль-Айн» ще до цієї зустрічі втратив шанси виграти чемпіонат ОАЕ, фінішувавши другим.

Оцінки за матч «Аль-Айн» – «Аль-Батаєх» – 5:2