Команда Реброва та Ярмоленка вирвала перемогу на 90+12. Чемпіонства не буде

Перед останнім туром «Аль-Айн» відстає від головного суперника на три очки

63253
4
ФК Аль-Айн. Андрій Ярмоленко

Команда «Аль-Айн» вирвала перемогу у клубу «Аль-Васль» (3:2) у матчі 25-го туру чемпіонату ОАЕ.

Вирішальний гол забив Жонатан Сантос на 90+12 хвилині матчу. Андрій Ярмоленко провів на полі 77 хвилин, після чого його замінили.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Команда українського тренера Сергія Реброва втратила шанси виграти чемпіонат ОАЕ. Перед останнім туром «Аль-Айн» відстає на три очки від клубу «Шабаб Аль-Ахлі» Дубай (54 бали) та має гірші показники особистих зустрічей.

«Шабаб Аль-Ахлі» Дубай достроково став чемпіоном під керівництвом португальського тренера Леонарду Жардіма. «Аль-Айн» та «Аль-Вахда», які набрали по 51 бали, в останньому турі заочно розіграють срібло та бронзу.

Сергій Ребров: «Я підтвердив усім гравцям важливість боротьби та перемоги в матчі, і команда продемонструвала велике та сильне бажання перемогти у сьогоднішній грі».

Чемпіонат ОАЕ. 25-й тур, 7 травня

Аль-Васль – Аль-Айн – 2:3

Голи: Адама Діалло, 5, Фабіо Ліма, 90 (пен) – Бандар Мохаммед, 52, 72, Жонатан Сантос, 90+12.