ВІДЕО. Ярмоленко відзначився другим дублем у матчі чемпіонату ОАЕ

Андрій двічі забив в останньому турі

4413
0
ФК Аль-Айн

12 травня проходить матч 26 туру чемпіонату ОАЕ, в якому «Аль-Айн» українського тренера Сергія Реброва грає з «Аль-Батаєхом».

На 60-й хвилині український легіонер «Аль-Айна» Андрій Ярмоленко, який вийшов у стартовому складі, забив другий гол у матчі, зробивши рахунок 4:1. Також він забив у ворота суперників на 2-й хвилині.

Для Ярмоленка це 23-й матч у поточному чемпіонаті ОАЕ та 11-й гол. Також у його активі шість асистів. В інших турнірах він зіграв ще 8 матчів, але результативними діями не відзначився.

Це був другий дубль Андрія в матчі чемпіонату ОАЕ. Перший він організував у матчі з «Аджманом».

Зазначимо, що «Аль-Айн» ще до цієї зустрічі втратив шанси виграти чемпіонат ОАЕ. «Аль-Батаєх» веде боротьбу за збереження прописки.

Футбол | 02 травня 2024, 06:35 0

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів