Олександр ПІХАЛЬОНОК: «Від Олександрії такий хороший подаруночок»
Гравець «Дніпра-1» – про гру з «Чорноморцем» на свій день народження
![Олександр ПІХАЛЬОНОК: «Від Олександрії такий хороший подаруночок»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/126/orig_625352.jpg)
Півзахисник команди «Дніпро-1» Олександр Піхальонок дав оцінку матчу УПЛ з «Чорноморцем» (2:1), яка відбулась у день його народження, сьогодні 7 травня.
– Олександре, сьогодні для тебе подвійне свято?
– Дійсно, подвійне свято. Дякую команді за те, що подарували таку важливу перемогу. Ми сьогодні провели дуже гарний матч і вирвали цю перемогу.
– Після такої перемоги іменинний торт смакує по-особливому?
– Так, дійсно, погоджуюсь.
– Наскільки важко було відіграватися?
– Було дуже важко, тому що суперник нічого майже не створив. Єдиний момент, який у них був до цього у першому таймі, це коли Авагімян завдавав удар, а Рибак його парирував. А гол вони забили після звичайного виносу від своїх воріт, коли гравець «Чорноморця» зумів вискочити сам на сам із Рибаком і забити. Дуже добре, що ми зуміли забити швидкий гол і зрівняти рахунок, а потім вже дотисли суперника.
– Ще важкий момент був, коли Довбик не реалізував пенальті. Як це вплинуло на команду?
– Ми все одно відчували, що зуміємо дотиснути суперника. Таке буває, адже гравець не може завжди забивати – це футбол, і це нормально. Так що перемога є перемога.
– Чому не ти подавав кутовий, коли Довбик забив переможний гол?
– Та в мене сьогодні щось стандарти не пішли, можна сказати. Я передав це право Пеглоу, він здорово подав, а Артем забив. Що ще треба? Є перемога і я радий, що так сталося.
– Втрата очок «Шахтарем» теж сьогодні зіграла на нашу користь.
– Так, від «Олександрії» такий хороший подаруночок. Але тепер буде дуже важливий матч із тією ж «Олександрією», і треба його вигравати, щоб боротися за перше місце.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Естафета. Україна завершила кваліфікацію, світовий рекорд США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697004.jpg)
![Естафета. Україна завершила кваліфікацію, світовий рекорд США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697004.jpg)
Збірній України не вдалося вийти у фінал
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696968.jpg)
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696968.jpg)
Африканська збірна боротиметься за медалі
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697036.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697036.jpg)
![Медалі не буде. Романчук знявся з кваліфікації ОІ у плаванні. Що трапилось?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697098.jpg)
![Медалі не буде. Романчук знявся з кваліфікації ОІ у плаванні. Що трапилось?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697098.jpg)
![Карло АНЧЕЛОТТІ: «Реал – моя остання клубна команда. Збірна – не знаю»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697109.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/57/thumb_371598.png)
![Андрей Гинов](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/57/thumb_371598.png)