Когут підкатом наздогнав Путрю, який зміщувався до правого флангу штрафного.

07 травня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

84’

Зупинили гру, допоки надають допомогу гравцю дніпрян.

07 травня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Навіс із кутового з лівого флангу у воротарському Довбику не завадив завершити Брагару!

07 травня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Замість Авагімяна вийшов Хадіда.

07 травня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Заблокував постріл Довбика з лівого флангу штрафного Салюк.

07 травня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Обережний пресинг від Чорноморця на чужій половині.

07 травня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Фол від Гуцуляка на правому фланзі атаки проти Кузика.

07 травня о 14:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Авагімян вкотився в ноги Адамюку на лівому фланзі захисту.

07 травня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Когут замінив Рубчинського.

07 травня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Увімкнули нам музикальний супровід. І без того не сумно.

07 травня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Піхальонок пострілом із-за меж штрафного влучив у спину Довбику.

07 травня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Дніпро-1 отримав право на штрафний на лівому фланзі атаки.

07 травня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Утримує м'яч на чужій половині Дніпро-1, допоки Чорноморець сидить у захисті.

07 травня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Дніпряни володіють м'ячем на чужій половині.

07 травня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

ПАСТ ПОТЯГНУВ УДАР ДОБВИКА З ПЕНАЛЬТІ В ПРАВИЙ КУТ!

63’

ПЕРЕБИВАЮТЬ! Паст вийшов зарано з воріт.

07 травня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

ДОВБИК НЕ ЗАБИВ ПЕНАЛЬТІ В ЛІВИЙ КУТ. Але одразу добив.

07 травня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

ПЕНАЛЬТІ! Рубчинський заходив до лівого флангу штрафного, але впав на межі від фантомної ноги Васильєва. Цирк та люди.

07 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

МОМЕНТ! Довбик на прийомі в пів колі перед штрафним пішов від Салюка на правий фланг, після чого бив у дальній, але Паст урятував.

07 травня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

На заміну Бланко випустили Пеглоу.

07 травня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Салюк руками затримав Довбика в центрі поля.

57’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Назаренко на ближній завершив простріл Довбика з лівого флангу штрафного від лицьової.

07 травня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Дніпряни кидаються до чужих воріт у відповідь.

07 травня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

ГГГГГГГГГГГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Салюк із правого флангу захисту запустив м'яч до чужого штрафного, а Алефіренко стартував від центрального кола та в підсумку перекинув над воротарем!

07 травня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ! Довбик зберіг м'яч для Гуцуляка на правому фланзі атаки, після чого простріл у центр рубчинський завершив позв ближню стійку в дотик.

07 травня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Дали картку Брагару за атаку зі спини Гуцуляка в центральному колі.

07 травня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

У Демченка поцілив Гуцуляк дальнім пострілом із центральної зони.

07 травня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Алефіренка піймала в офсайді передача з глибини поля.

07 травня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

07 травня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +1

МОМЕНТ! Рибаку вдалось витягнути з-під поперечини дальній постріл Авагімяна з центральної зони перед штрафним.

07 травня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Протистояння на футбольному полі в цьому таймі триватиме ще, як мінімум, одну хвилину.

44’

Довбика знайшли на правому фланзі штрафного передачею з глибини, той скидав на Бланко, але Єрмаков перевів на кутовий.

07 травня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Спрямував вибивання м'яча з власної половини в голову Авагімяна Сарапій, вибивши суперника з гри.

07 травня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Алефіренка запустили до лівого флангу передачею в офсайд.

40’

Одесити збирають сили на останні атаки в таймі.

07 травня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Пас від Піхальонка з лівого флангу в штрафному не втримав на нозі Довбик.

07 травня о 13:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Вище воріт запустив м'яч із центральної зони перед штрафним Авагімян.

07 травня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Піхальонок грав із лівого флангу на Гуцуляка перед чужим штрафним, а той невдало скинув м'яч п'ятою на Довбика.

07 травня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Одесити тримають м'яч під потужним тиском суперників.

07 травня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Доволі повільна гра триває цими хвилинами.

07 травня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Штрафний із лівого флангу Піхальонок подав на голову Гуцуляку, який пробив над воротами.

07 травня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Бланко зміщувався з лівого флангу, але його підкатом у ноги зрізав Путря.

07 травня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Назаренко з лівого флангу запустив високу подачу на голову Єрмакову.

07 травня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Васильєв на кутовий перевів простріл від Назаренка з лівого флангу.

07 травня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Вище воріт спрямував м'яч Сарапій ударом головою з центру штрафного на завершення подачі кутового з лівого флангу.

07 травня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Рубчинський скинув м'яч для Піхальонка на лівому фланзі штрафного, але той ударом поцілив у захисника.

07 травня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Васильєва оточили втрьох на лівому фланзі атаки дніпряни й той помилився з передачею.

07 травня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Утримує м'яч Дніпро-1 на чужій половині.

07 травня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Просування Рубчинського від центрального кола до чужого штрафного зрештою зуміли зупинити суперники.

07 травня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Салюка на лівому фланзі штрафного протиснув корпусом Довбик, але після цього віддав пас у ноги супернику.

07 травня о 13:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Авагімян на ближній вилітав у підкаті на простріл Кузика з правого флангу, але трохи не встиг.

07 травня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Зігі виконав подачу з правого флангу на Алефіренка, але пас перехопили.

07 травня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Адамюк на правому фланзі атаки дотиснув Салюка до заробленого кутового.

07 травня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Салюк отримав по ногах від Довбика перед власним штрафним.

5’

Чорноморець у паніці втратив м'яч в центрі власного штрафного, після чого Довбик п'ятою залишав на Піхальонка, але той пробив у захисника.

07 травня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

3’

Алефіренка вирішив повозити фінтами Рибак у центрі власного штрафного й ледь не помилився!

07 травня о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Довбик скинув м'яч Піхальонку перед чужим штрафним, але той у два дотики пробив над воротами.

07 травня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Єрмаков на дальній кутовий перевів подачу Назаренка з лівого флангу.

07 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

07 травня о 12:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

07 травня о 12:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 7 травня, відбудеться поєдинок 25-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться одеський «Чорноморець» та дніпровський «Дніпро-1». Матч проходитиме в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 13:00.

Колектив Олександра Кучера досі бере участь у чемпіонських перегонах, здобувши перемоги у трьох попередніх зустрічах поспіль. Однак для того, щоб відставання від донецького «Шахтаря», яке на поточний момент складає п'ять очок, за одного матчу в запасі у СК, не збільшувалось, дніпрянам необхідно й надалі перемагати. Але зробити це в майбутній грі буде непросто – одеський «Чорноморець» демонструє один із найбільш привабливих футболів у другій половині сезону й точно є потужним у рідних стінах.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Дніпро-1».