Запас: Потімков І., Іванніков, Коваленко, Шершень, Потімков Ю., Абдуллаєв, Сологуб.

«Рух»: Паньків, Роман, Дідик, Холод, Лях, Притула (Карабін, 70), Підгурський, Таллес, Мисик (Квасниця, 57), Соломон (Столярчук, 90+1), Климчук.

Запас: Ледвій, Руніч, Альваренга, Веремієнко, Кітела, Михальчук, Джеферсон.

Заміни «Металіст 1925»: Рудавський - 6.0, Островський - 5.5, Ногейра - 5.5, Ткачук А. - б/о.

Заміни «Рух»: Квасниця - 6.0, Карабін - 6.0, Столярчук - б/о.

04 травня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +4

Рух виконав штрафний удар з правого флангу. Столярчук навісив, Курило вибив м'яч.

04 травня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

У складі Руху замість Соломона вийшов Столярчук.

04 травня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 3 хвилини

04 травня о 14:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Андрій Ткачук замінив Габелка.

88’

Русин завдав удару повз ворота

04 травня о 14:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

ВИЛУЧЕННЯ!

Холод отримав другу жовту картку.

Рух притиснув Металіст 1925 до воріт. Удари блокують захиники

04 травня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Русин з пів кола штрафного майданчика завдав удару в протихід Паньківу - поруч зі стійкою!

04 травня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Ще один кутовий виконали харків'яни. Цього разу захисник виграв боротьбу.

81’

МОМЕНТ!

Габелок навісок з кутового, Курило вистрибнув вище всіх і пробив - Паньків витягнув м'яч з-під поперечини!

04 травня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Металіст 1925 ледь не вперше у матчі контролював м'яч кілька хвилин поспіль.

04 травня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Штрафний удар виконав Таллес з району лівого кута штрафного майданчика. Вище воріт.

04 травня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Гравці Руху двічі намагалися пробити з меж штрафного майданчика - невдало.

04 травня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Заміна у складі Руху: Карабін вийшов замість Притули.

04 травня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Таллес завдав удару десь з 18-ти метрів - прямо туди, де знаходився Сидоренко.

04 травня о 14:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Габелок сфолив та сперечався з арбітром. Жовта картка.

04 травня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Лях зліва прострелив вздовж воріт - ніхто не зміг замкнути передачу.

04 травня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У другому таймі небезпечних моментів набагато менше, ніж у першому.

04 травня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Заміни у Металіста 1925. Замість Чирука вийшов Островський, замість Ременюка - Ногейра.

04 травня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Після силового навісу з кутового м'яч влучив в Холода, який боровся з захисником, і відскочив до Сидоренка.

04 травня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

1925-ті провели контратаку, але заробили лише аут поблизу кутового прапорця на правому фланзі.

04 травня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Заміна у складі Руху. Замість Мисика вийшов Квасниця.

Харків'яни всією командною зустрічають суперника на своїй половині поля, ближче до штрафного майданчика.

04 травня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Русин поштовхався з Холодом вже після свистка арбітра. Попередження.

04 травня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Початок другого тайму не такий багатий на події, як першого

04 травня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Соломон зліва навісив у штрафний майданчик. Мисику трохи не вистачило, щоб дотягнутися до м'яча та переправити його у ворота.

04 травня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Рух продовжує тиснути. Однак м'яч переважно знаходиться в районі штрафного майданчика.

04 травня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Рух контролює м'яч, але поки що без моментів.

04 травня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО

04 травня о 13:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРЕРВА

Багатий на події перший тайм завершено!

45’ +4

1925-ті провели атаку на останній хвилині. Русин завдав удару по воротах, але захисник в падінні заблокував його.

04 травня о 13:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Дідик пробив головою після подачі зі штрафного - м'яч пролетів вище воріт.

04 травня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Воротар Паньків стрибав за м'ячем після удару Русина і при падінні отримав пошкодження. Йому надають допомогу лікарі.

45’

МОМЕНТ!

Русин завдав удару зі штрафного - м'яч пролетів трохи вище "дев'ятки".

04 травня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Харків'яни виконали кутовий. Захисник вибив м'яч. На лінії штрафного майданчику боролися за м'яч Таллес і Жичиков. Гравець Руху збив опонента.

04 травня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Дідик завдав удару з-за меж штрафного майданчика - неточно.

04 травня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Чирук виграв верхову боротьбу в районі центру поля. Намагався втікти до воріт, але Холод збив його. Попередження для захисника Руху.

04 травня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ременюк на газоні. Тримається за гомілкостоп. Лікарі надають допомогу.

04 травня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

МОМЕНТ!

Ременюк увійшов у штрафний майданчик та відпасував на Русина. Той був на вигідній ударній позиції по центру, однак захисник заблокував його спробу.

04 травня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Металіст 1925 провів атаку. Русин був у штрафному майданчику, однак проти нього діяли одразу три гравці Руху. Небезпеки створити не вдалося.

04 травня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Мисик пробив зі штрафного метрів з 25-ти - занадто високо.

33’

Мартинюк у підкаті збив Соломона, який вже прокинув м'яч повз гравця 1925-х.

04 травня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Таллес завдав удару приблизно з 30 метрів - Сидоренко парирував м'яч у стрибку.

04 травня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

За ударами по воротах - 10:0 на користь львів'ян.

27’

Лях увійшов з лівого флангу в штрафний майданчик, від лицьової лінії відпасував під удар Таллесу, удар не вийшов.

04 травня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Дідик у центрі поля збив Ременюка, попереду якого була велика вільна зона.

04 травня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Соломон завдав удару з меж штрафного майданчика, метрів з 13-14 ближче до його лівого краю - Безуглий перервав політ м'яча.

04 травня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Соломон на фланзі обіграв опонента, відпасував на Ляха, той увійшов у штрафний майданчик та прострілив - захисник вибив м'яч.

04 травня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

1925-ті намагаються використовувати дальні передачі при організації атак. Але вони здебільшого неточні.

04 травня о 13:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Знову завдав удару Соломон. Легіонер з лівого флангу змістився до центра та пробив метрів з 20-25-ти - вище воріт.

04 травня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Соломон з лівого кута штрафного майданчика пробив у ближній кут - Сидоренко впіймав м'яч.

04 травня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Трохи заспокоїлася гра. Рух продовжує тиснути, однак моментів створити не може.

04 травня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Рух завдав вже 6 ударів по воротах Металіста 1925.

11’

Таллес завдав удару здалеку - дуже неточно.

04 травня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Перша десятихвилинка виявилася насиченою подіями.

04 травня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Два поспіль кутові виконали рухівці. Небезпеки не створили.

8’

У 1925-х замість півзахисника Кравченка вийшов захисник Рудавський.

04 травня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Таллес завдав удару зі штрафного. Сидоренко не зміг зафіксувати м'яч, але захисник підстрахував голкіпера.

04 травня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

ВИЛУЧЕННЯ!

Після довгої передачі з половини поля Руха Климчук виграв швидкісну та силову боротьбу у Євгена Ткачука. Захисник харків'ян штовхнув у спину нападника на лінії штрафного майданчика. Климчук міг вийти сам на сам з воротарем.

04 травня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Першу атаку провів Металіст 1925, однак завдати удару не вийшло.

3’

Притула завдав удару з центру пів кола штрафного майданчика - Сидоренко в падінні відбив м'яч.

04 травня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Таллес навісив з кутового, Климчук на дільній стійці намагався головою переправити м'яч у ворота - удар не вийшов.

04 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Мисик з лівого флангу викона подачу у штрафний майданчик - захисник вибив м'яч на кутовий.

03 травня о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 4 травня, на полі стадіону НТК ім. В. Баннікова зустрінуться харківський «Металіст 1925» та львівський «Рух». Початок матчу 24-го туру Української Прем'єр-ліги призначено на 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

В останніх трьох турах «1925-ті» набрали 5 очок і трохи виправили своє турнірне становище. Позаминулого туру вони нарешті перервали свою безвиграшну серію, обігравши земляків «Руху» з ФК «Львів». Зараз харківський клуб із 24 очками посідає 10-е місце. Відрив від зони вильоту становить 7 очок.

«Рух» востаннє вигравав на самому початку другого кола - 2:1 у харківського «Металіста». У наступних 8 матчах команда 3 рази зіграла внічию та зазнала 5 поразок. Відступати підопічним Віталія Пономаренка вже нікуди, адже команду від зони вильоту відокремлює лише одне очко. Зазначимо, що під керівництвом Пономаренка «Рух» ще жодного разу не виграв (3 нічиї та 3 поразки).

«Металіст 1925» і «Рух» зіграли один з одним 6 матчів. Двічі перемогли харків'яни, один раз виграли львів'яни, три матчі завершилися внічию. У матчі першого кола нинішнього чемпіонату зафіксовано результат 1:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – «Рух».